האב לפיד והבן ליאור – שוויון בנטל?

בנו של שר האוצר יצא אל המפגינים והכריז במגפון כי חובתו להקשיב. אמנון אברמוביץ' תוהה האם מדובר בשיוויון חדש בנטל התקשורתי, ומה היה קורה אם במקום ליאור בן יאיר היה מדובר ביאיר בן בנימין נתניהו?

ליאור לפיד, בנו של שר האוצר יאיר לפיד, החליט לעשות ביום חמישי האחרון מעשה. הוא יצא אל המפגינים מחוץ לבית המשפחה וכשהוא אוחז במגפון הודיע כי חובתו להקשיב להם. האם מדובר במעשה חינני או מחווה משונה?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעיני זה היה מופע חינני בעברית מעניינת. מעניין אם לא היה מדובר בליאור בן יאיר לפיד, אלא ביאיר בן בנימין נתניהו, האם התגובות היו שונות. האב הוא שר האוצר, לא הבן - הוא אפילו לא מנערי האוצר. אני רוצה להאמין כשכשיאיר לפיד מדבר על שווין בנטל, הוא לא מדבר על שוויון בנטל התקשורתי בינו לבין בנו.

נראה שיאיר לפיד עובד הרבה ועובד קשה. יום אחרי המחווה של הבן יצא שר האוצר עצמו אל המפגינים, שוחח עמם ואף הזמין שניים מהם. פעם הציעו פיצות, היום מציעים קפה.

נדמה שהשר לפיד מפציע בתקשורת יותר מדי. אתה צריך להפציע בתקשורת אבל לאחר שסיימת את עבודתך, למשל אחרי שהגשת את התקציב. יש לנו כאן פורמט חדש של ריקי כהן מחדרה, משה רבינו ממעמד הר סיני, ויתור על שכר לימוד.

יש פה תקשורת חדשה. פייסבוק, טוויטר, רדיו, טלוויזיה או עיתון מודפס - אני לא יוצא נגד הפורמט. אני מדבר על נוכחות תקשורתית ללא הרף. נדמה לי שיש בזה טעות. אנחנו רוצים להאמין שהשרים שלנו עובדים קשה והרבה, אנחנו לא רוצים שהם יקיימו איתנו תקשורת במשך 24 שעות.