כנסת ברשת: ביבי בגן, שלי מזגזגת

גם השבוע אסף ערוץ הכנסת את מיטב הקטעים שהועלו לרשת על מיטב נבחרי הציבור. ביקור של ראש הממשלה נתניהו ושר החינוך סער בגן ילדים ברחובות הפך לחגיגה של סרטוטים וציורים שונים של הגולשים. מטה יושבת ראש האופוזיציה יצא למתקפה על יובל שטייניץ, אבל זכה גם למתקפת גולשים שטוענים לזגזוג. צפו בפינה המלאה

גיחתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החינוך גדעון סער לגן "יעלים" ברחובות, כדי לחנוך את הרפורמה לגילאי שלוש עד ארבע, סיפקה כנראה השראה לגולשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתניהו, שרגיל לנאומים חוצבי להבות באו"ם, התאים את עצמו לאווירה בקלות, וצייר ציור לילד. זו גם הייתה יריית הפתיחה לחגיגה אמיתית ברשת. באחת הגרסאות נתניהו שירטט את נתיב התקיפה באיראן, כשתדלוק המטוסים, על פי הציור השבועי לילד, יתבצע בעירק. בגרסה אחרת, נתניהו מגיש את המעטפה של רשות המיסים בישראל, לילד שבקרוב יתחיל לשלם בעצמו. בתמונה הבאה נתניהו כבר לא מצייר, אלא מרים את השלט "סמוי", כשחץ מופנה לעולל.

גם שר האוצר יובל שטייניץ סופג אש. לא רק הגולשים הבינו שהוא מספק חומר טוב לסרטונים, גם במטה המתנדבים של שלי יחימוביץ' אימצו את הרעיון. יחימוביץ' סופגת גם בעצמה, נוכח מה שחלק מהגולשים תופסים כזגזוג.

בנוסף לביקורת על ההתנהלות בנושא אירן, ראש הממשלה מתמודד גם עם יריבות אינטרנטית חדשה בפייסבוק: מעריצות ג'סטין ביבר שזיכתה אותו בשלל פניות מצד הבנות הצעירות.

בזירה פוליטית אחרת, הבדרן יוסי וידר, שהוציא מאנסטסיה מיכאלי התנצלות על הפגיעה בקהילה ההומו-לסבית לאחר שהתחזה לנשיא שמעון פרס, התחזה הפעם לאישה שהרימה טלפון ללשכת נתניהו בכנסת. ומה יביא איתו השבוע הבא? נותר רק לצפות להתבטאויות הבאות של חברי הכנסת שלנו.