משה פרץ: הצבא שינה את חיי

לקראת גל הגיוסים הגדול של קיץ 2012 נזכר הזמר המצליח בשירות הצבאי שלו: מהצו הראשון, דרך האודישן ללהקה צבאית ששינה את חייו ועד להופעות המעייפות והמתגמלות. "היו לי 3 שנים רצופות חוויות. למדתי כיצד לעמוד בביטחון על במה ובניתי את האישיות שלי לפרפורמר שאני היום", הוא מספר בטור מיוחד לחדשות 2 באינטרנט

משה פרץ במדי צבא (משה פרץ)

כשקיבלתי את הצו הראשון לבית הוריי בטבריה, ויתרתי מראש על הרעיון לנסות להתקבל ללהקה צבאית. כולם אמרו לי תמיד שבשביל להתקבל ללהקה צבאית לא צריך כישרון, אלא צריך קשרים.

ידעתי שיש בי את הכישרון לשיר אבל ממש לא את הקשרים, ולכן התגייסתי בשמחה, מתוך רצון לשרת את המדינה, לחיל החימוש. ביום הזיכרון לחללי צה"ל הפיקו בבסיס טקס זיכרון וחיפשו מישהו שישיר, אז התנדבתי. קצינת החינוך שמעה אותי שר בטקס וראתה כיצד החיילים התרגשו מהביצוע ושכנעה אותי לגשת לאודישן ללהקה צבאית, החלטה ששנתה את חיי.

להפתעתי התקבלתי ללהקה הצבאית, ועד תום השירות שירתי כסולן ראשי בלהקת פיקוד צפון. במהלך השירות חלה התפנית בקריירה שלי, תפנית שבזכותה הגעתי למקום בו אני נמצא היום. באחת ההופעות, צפה אמנון זנדני, התרשם מאוד והחליט שהוא חייב לקדם אותי. היום הוא המנהל האישי שלי.

למדתי לשיר מול קהל ולרגש

השירות בלהקה צבאית לימד אותי להאמין בעצמי ולא לוותר על הגשמת חלומותיי, גם אם הם לפעמים נראים בלתי מושגים. מבחינה מקצועית, אפשר לי השירות ללטש את היכולות שלי ונתן לי כלים לעמוד על הבמה, להתמודד, לשיר מול קהל ולרגש.

עומס ההופעות לימד אותי לשמור על עצמי ועל הקול שלי. היו ימי זיכרון בהם היינו מופיעים ברחבי הארץ ועוברים בין הבסיסים ומופיעים מבוקר ועד לילה, זה היה מאוד מעייף ועם זאת מאוד מספק ומתגמל.

בזכות הלהקה הצבאית בניתי את הדרך שלי עוד לפני שהתפרסמתי. היו לי שלוש שנים רצופות חוויות בהן הייתה לי את הזכות לטעות ולתקן, למדתי כיצד לעמוד בביטחון על במה ובניתי את האישיות שלי לפרפורמר שאני היום.

מתגייסים יקרים, חשוב שתהיו מי שאתם ותאמינו ביכולות שלכם, תמיד תשאפו לטוב ביותר ותתנו מעצמכם את המקסימום- זה תמיד ישתלם לכם.

נתראה בפסטיבל יותר, ביום שלישי 10.7 בפארק גני יהושע בתל אביב.

משה פרץ יופיע במסיבת המתגייסים של מועדון יותר והאגודה למען החייל ביום שלישי 10.7 בגני יהושע החל מהשעה 17:00. הכניסה למתגייסים חינם 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת