4 ניחושים בעקבות פרשת הסמח"ט

אילן לוקאץ' סבור שסמח"ט הבקעה אולי סיים את דרכו בצה"ל, אך הוא עוד יצוץ באחת המסגרות בחיינו בעתיד. אולי כשהוא יצוץ זה יהיה בלי M-16 ביד, אבל לוקאץ' לא מוכן לשים על זה כסף

אילן לוקאץ' (חדשות 2)

כמה תחזיות שאני מוכן להסתכן בהן:

1. זה רק אני שלא ממש קונה את השיט הזה של "אויש, בדיוק נגמרו לנו הסוללות במצלמה ולכן לא צילמנו את ההתפרעות שקדמה לאירוע"? אני מנחש בזאת שלא סוללות ולא מצלמות, לא דובים ולא התפרעות, ולצערו של הסמח"ט, גם לא ממש הגנה משפטית ראויה.

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אילן לוקאץ'

2. אני מנחש בזאת שאם במקום יורגן איקאה (או איך שלא קוראים לסקנדינבי הערל ההוא) הייתה זאת נערת גבעות מפדות-יהוה שהייתה שוברת לסמח"ט אצבע, ואולי גם צועקת לו נאצי בתור בונוס, היא בכל זאת לא הייתה גומרת עם אם-16 בפרצוף. ככה, תחושה. אני מנחש שאורכו של הפתיל הפרוברביאלי אינו קבוע ונתון מראש. כן, זה קשור לכיפה הגדולה ובאופן כללי לחזות המתנחלית. ואם כבר, ממתי מותר לקצין בצה"ל להחצין ככה את השתייכותו? ממתי הכומתה הצבאית התקנית פסולה הלכתית ככיסוי ראש?

3. רציתי לנחש שיופצו עצומות להשארתו, ושחייליו בעבר ובהווה (שלא לומר, בוחריו בעתיד) יספרו בנפלאות גבורתו וטוב ליבו. נו, מה אתם יודעים, עוד לפני שהספקתי לנחש ג'ק רובינזון, נפוצו העצומות וסופרו הסיפורים. אז במקום, אני מנחש בזאת שהקצין הבא שיצולם מכה מפגינים (השמאלנים האלה, תמיד יש להם בטריות רזרביות למצלמה) יהיה גם הוא רטרואקטיבית בר לבב, נקי וטהור, מעידה רגעית ותו לא, ואל תהרסו קריירה אוהבת ומשפחה מפוארת, או להיפך.

4. אני מנחש בזאת ששלום אייזנר לא ייעלם מחיינו. הוא ישוחרר מצה"ל (ככה נראית המילה "יפוטר" אחרי כביסה וייבוש), אבל איכשהו יש לי תחושה שהוא עוד יצוץ לנו. בין המחבקים אותו על מעשהו יש לא מעט שישמחו לגזור את הקופון על איש השעה של הטוקבקיסטים. אני רק מקווה שכשהוא יצוץ זה יהיה בלי אם-16 ביד, אבל אני לא מוכן לשים על זה כסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת