האריה, השועל, הארנב והפרקליטים

כריש הנדל"ן אהוד ברק מנסה בכל דרך אפשרית שוב לפנות יהודים מבתיהם שביהודה ושומרון. לנו נמאס לספר את הבדיחה החבוטה על הפרקליטים השמאלנים שחושבים שארץ ישראל שייכת לערבים. מה הפתרון, אתם שואלים? החלת החוק הישראלי גם על אזור יהודה ושומרון, במקביל לסיפוחו. ח"כ אריה אלדד בטור דעה מיוחד

בית המכפלה בחברון

פרקליט נגד אזרחים ופרקליט צבאי נפגשו והיו משועממים רצח. ברירת המחדל הרגילה במקרים קשים אלו היא להציק למתנחלים. "נבוא אליהם הביתה", אמר השועל. "נראה אם הם חובשים כובע. אם לא, נעשה להם את המוות". הלכו השניים, והארנב פתח את הדלת בלי כובע. הכניסו לו מכות.

גם למחרת היו הפרקליטים משועממים. הלכו למתנחלים. נראה אם יש להם אישור מהטאבו הערבי ברמאללה שהשטח רשום על שמם. אם יש - נצרח עליהם שהם משתפי פעולה עם הערבים. אם אין - נהרוס אותם. פתח המתנחל, שאלו אותו: מה עם האישור? אמר להם: עם חתימה של שר הביטחון או בלי. צעקו עליו: למה אתה מפר את הסטטוס קוו?? ונכנסו בו.

זכות הקניין קדושה? רק לערבים

לא הייתי עושה סלט מבדיחת האריה, השועל והארנב החבוט(ה) הזאת יחד עם המציאות העגומה של יחסי הפרקליטויות השונות ומתיישבי יהודה ושומרון אם לא הייתה זו מציאות חיינו. במגרון מה הם אמרו? בטאבו הירדני רשומות אדמות מגרון כאדמות בבעלות ערבית פרטית, ואף שאין שום אדם בעולם שבא לבית משפט והוכיח שהוא הבעלים - נגרש אתכם ונהרוס את מגרון כי אין קדוש מזכות הקניין.

ובחברון מה הם אומרים? לא חשוב כרגע אם קניתם את הבית כדת וכדין - אתם מפרים את הסטטוס קוו. ומה עם הסטטוס קוו במגרון? 13 שנים יושבים יהודים, במקום שלא ישב בו אדם מאות שנים, שאיש לא עיבד את הטרשים שלו. זה הסטטוס קוו במגרון, אבל ממתי הוא חשוב כשמדובר ביהודים? ומה עם זכות הקניין המקודשת? זו קדושה רק כשהפרקליטות עוסקת בערבים.

כריש הנדל"ן והשמירה על שלום הציבור

ליהודים הקונים בית בחברון דרושה גם חתימה של אהוד ברק. כריש נדל"ן ידוע. אז המציאו עוד תירוץ: שלום הציבור, שמא הערבים יפרו את השקט. ומה עם שלום הציבור היהודי? האין חשש שאם תבוא הממשלה להרוס את מגרון או לפנות בכוח את הבית בחברון - יחזרו מראות עמונה, ושוב יהיו מאות מתיישבים פצועים בחדרי המיון?

אלא שאי אפשר לבוא בטענות רק לפרקליטים הבטוחים שארץ ישראל שייכת לערבים והעם היהודי הוא כובש בעיר האבות. העיוות הנפשי הזה שלהם מגובה במדיניותו של שר הביטחון שגם הוא מגלגל עיניים בשם "לשון החוק" אותה הוא מכופף לצרכיו, ומבצע בחסות ראש הממשלה ובגיבויו מעשה נבלה. לאחר ישיבתו עם נתניהו הם מדליפים שהפינוי יידחה בחודש, ומורה לתקוף בצהריים.

ברק מיישם את תחבולות הסיירת היטב, אלא שאינו מבדיל בין אויב לאוהב והפך את היהודים מיישבי הארץ לאויביו ואת הערבים הרוצים לגרש אותנו מכאן לשותפיו.אם נתניהו אינו שותף למעשה הנבלה הזה - עליו לפטר את ברק לאלתר. ואם הוא שותף - הוא וכל ממשלתו נושאים באחריות וישלמו את המחיר.

הפתרון: סיפוח יהודה ושומרון לשטח ישראל

ומה הפתרון? להחיל את החוק והמשפט הישראלים על כל ההתיישבות היהודית ביו"ש לאלתר. ובכך תפקיע את המתנחלים משרירות ליבם של שר הביטחון ופרקליטי פיקוד המרכז. סכסוכי נדל"ן יידונו בבתי דין, ולא בבג"צ או יוכרעו בצווים צבאיים מעוותי-צדק. ואחר כך להודיע לערבים שזו הייתה המנה הראשונה, וביום שהם יפנו לאו"ם ויבקשו להכיר בהם כמדינה - תספח ישראל את יהודה ושומרון כשם שעשתה בירושלים וברמת הגולן.

אולי מתוך זה שהשמאל הישראלי הקיצוני , על נציגיו במשרד הביטחון ובפרקליטויות השונות, הגדישו את הסאה בהתנכלותם להתיישבות היהודית ביו"ש - יצא תיקון גדול לעיוות ההיסטורי.

הכותב הינו חבר הכנסת פרופ' אריה אלדד (האיחוד הלאומי)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת