הישגים זה נחמד - אבל מה עם השאר?

בעקבות פרסום הסרטון המצויר שהפיצה לשכתו של נתניהו, והנאום שנשא לציון סיום שלוש שנות כהונתו, צפים הישגיה של הממשלה בראשות נתניהו. מצגת הישגים נראית טוב, אבל לצד ההישגים יש גם כמה נקודות בעייתיות שנשמטו ממנה

הסרטון המצויר שהפיצה לשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו היא מצגת מתוקה ממש, אך בצידה ישנה בעייתיות רבה. בסרטון מוצגת, למשל, התוספת לנטו לאב עובד ואם עובדת. הבעיה היא שכל התוספת הזו כולה הולכת למחירי החשמל והדלק.

כמו כן, נזקפת לזכות נתניהו סוגיית הגדר במצרים. הבעיה היא שהבנייה של שליש מהגדר טרם הושלמה. אמנם היא אמורה להיות מושלמת תוך שנה, אך אנחנו עדיין לא שם.

הדבר השלישי שמוצג בסרטון התדמית של לשכת נתניהו הוא שהממשלה הנוכחית השקיעה למעלה מ-10 מיליארד שקלים בקירוב הנגב והגליל למרכז הארץ. עתה, נשאלת השאלה, למה הממשלה הזו עוסקת כל היום בבעיות התנחלותיות? היום למשל, נקבע דיון שיעסוק בשכונת האולפנה בבית אל, ולזה התווספה הבעיה החדשה של בית המכפלה בחברון.

אמנם נתניהו מתכוון ברצינות להצהרתו כי הוא לא מעוניין במערכת בחירות בזמן הקרוב, אך למרות זאת  אני מוכן להעריך כי הן יתקיימו קרוב למועדן המקורי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת