ח"כ מיכאלי - שתי מים ותירגעי

הדרמה שהתרחשה היום בוועדת החינוך של הכנסת, לא משעשעת לדעת גורמים רבים במערכת הפוליטית. חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי מישראל ביתנו התיזה מים על חבר הכנסת ראלב מג'אדלה במהלך דיון בוועדה, לאחר שלטענתה העליב אותה, אבל תגובתה מראה שכנראה היא אינה יודעת את מקומה. עדיף לך ח"כ מיכאלי שתחפשי לך מקצוע אחר

מאה שעות של דיונים רציניים לא ימחקו את החרפה של היום. היא חשפה שמקומה של ח"כ אנסטסיה מיכאלי מישראל ביתנו איננו בכנסת, שהיא אינה יודעת את מקומה, ושכנראה לא יודעת גם איך להתנהג - ולא בפעם הראשונה.

אם זו לא הייתה הכנסת שלנו, היינו צוחקים למראה ח"כ שמתיז כוס מים בפניו של ח"כ אחר במהלך דיון בכנסת. את הקטע של חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי אגב, מראים עכשיו בעולם בכל מיני אתרי אינטרנט, כמו שאנחנו מגחכים על חברי פרלמנט ברוסיה או באיטליה.

התקרית המביכה היום בכנסת (חדשות 2)
אבל אחרי התנהגותה בוועדת החינוך בכנסת היום, קשה לראות את אביגדור ליברמן מכניס אותה לכנסת הבאה. "ישראל ביתנו" פרסמה הודעה שבה הם מגנים את התנהגותה של מיכאלי, ובאותה נשימה מגנים את מה שח"כ ראלב מג'אדלה אומר, למרות שלא אמר דבר חריג יותר ממה שח"כ ממוצע של "ישראל ביתנו" אומר בכל דיון.

זאת התנהגות מחפירה, מיכאלי באמת לא מבינה את הכללים, ולא יהיה מנוס מלהעמיד אותה על מקומה בוועדת האתיקה. נכון שאי אפשר לפטר ח"כ נבחר, אבל אולי כדאי לך ח"כ מיכאלי פשוט לעזוב את הכנסת. זה לא התפקיד שמתאים לך, זה לא מעמד שמתאים לך, תבחרי לך מקצוע אחר. שתי מים ותירגעי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת