"רה"מ רוצה ערוץ 10 חלש ומדוכדך"

אמנון דיק, שהיה מועמד לתפקיד יו"ר רשות השידור מציג את שני המועמדים להדחה בריאליטי של עולם התקשורת: ערוץ 10 ורשות השידור. הוא אומר כי נתניהו לא רוצה לראות את ערוץ 10 נסגר, אלא רק חלש ומדוכדך, שבא לבקש מדי פעם גלגל הצלה

בריאליטי של התקשורת ישנם כעת שני מועמדים להדחה מהאי -
האחד - ערוץ 10, אינו משלם חובות; הבעלים שכשלו במשך שנים, אינם מוכנים להזרים עוד כסף; הוא נזקק לחסדי פוליטיקאים להקל עליו בתשלומים; החולה נוטה למות מזה זמן ובשפה העסקית: הוא פושט רגל וחדל פירעון.

אלא שכולנו, הציבור, נבחריו, אנשי התקשורת ואפילו המתחרים שלו, חייבים לרצות ולעשות הכל כדי שהערוץ יחיה. למרות מה שנדמה, גם הפוליטיקאים ואפילו ראש הממשלה, לא באמת רוצים לראות את ערוץ 10 נסגר במשמרת שלהם, אלא שיהיה חלש, מדוכדך, מדשדש וכמובן ,שיבוא אליהם מדי פעם לקבל גלגל הצלה.

יש פתרון פשוט למצב וצריך שיופיע מיד! - יש להעביר את הערוץ לכונס נכסים מפעיל, תחת בית משפט ונאמן מטעמו, שינהל, יטפל בחובות ובעיקר יכין אותו למכירה לבעלים חדשים. מדוע זה לא קורה? - מפני שבעלי החוב המרכזיים, המדינה והבעלים שכשלו, יודעים שתחת כונס, הערוץ יתרחק מהשפעתם ושליטתם. אך אם מישהו מהספקים, העובדים, או אחרים, יגשו הם לבית המשפט ויבקשו הגנה, זה יקרה מהר וטוב שכך.

והמועמדת הנוספת להדחה היא: רשות השידור. זה שנים שאנו משלמים הרבה ומקבלים מעט על המוצר הנחות שלה. מבטיחים לנו רפורמות שחוקות ויש גם האומרים שרשות השידור הופכת בדרך גם לרשות הדברור. אלא, שכאן הבעלים הם אנחנו! אזרחי ישראל. אתם יודעים כמה גביעי קוטג' ניתן לקנות ב-380 שקלים, סכום האגרה השנתית? ראש הממשלה והשרים - התיק הזה הוא בידכם! אם לא תתעשתו במהירות ותדאגו לשידור ציבורי ראוי, פלורליסטי וערכי, מחאת הקוטג' הבאה, תהא "מחאת האגרה". שערו בנפשכם שעשרות ומאות אלפים ,יפסיקו יום אחד לשלם, אלא שהפעם בניגוד לבעלי ערוץ 10 את האזרחים אי אפשר להחליף.

מהרו ! כי השבט יאמר את דברו!

אמנון דיק היה מועמד לתפקיד יו"ר רשות השידור

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת