מבזק הטכנולוגיה: סקייפ חוגגת עשור בסרטון יוטיוב

שירות שיחות הוידיאו חוגג עשור להיווסדו עם סרטון יוטיוב המאגד שיחות סקייפ מכל העולם, נוקיה תשיק בחודש הבא פאלבט בגודל 6 אינץ', PayPal משיקה שירות לזיהוי פנים, וגם - נאום נקמת היורמים. צפו בפינת הטכנולוגיה

סקייפ, מחלוצות שיחות הוידיאו באינטרנט יצאה לדרך באוגוסט 2003, ובימים הקרובים היא תחגוג עשור להיווסדה. לרגל המאורע החליט הקומיקאי מארק מאלקוף, לשוחח עם 162 אנשים ממדינות שונות בעולם באמצעות הסקייפ - כמובן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוא פרסם בקשה בפייסבוק ובטוויטר וההודעות החלו לזרום. בשיחות הוא לומד שפות חדשות, מספר בדיחות ואפילו עושה קריוקי. סקייפ שנרכשה על ידי מייקרוסופט לפני כשנתיים, הורדה כבר ליותר מ-100 מיליון פעמים ומתהדרת גם באפליקציה.

PayPal משיקה שירות לזיהוי פנים

PayPal, חברת המסחר הבטוח באינטרנט, בוחנת בימים אלו תוכנה לזיהוי פנים באמצעות האפליקציה שלה. חברות וחנויות רבות כבר מאשרות עסקאות באמצעותה כדי להבטיח קנייה בטוחה באינטרנט. רוב הרפר, מנהל השיווק בחברה, סיפר כי ההשקה של השירות תייתר את הצורך בשימוש במזומן או בכרטיס אשראי ותמנע אפשרות לגניבת זהות.

נוקיה מצטרפת לחודש ההשקות בעולם המובייל 

חודש ספטמבר מסתמן כעמוס במיוחד לענף המובייל העולמי. אפל וסמסונג כבר הודיעו על מסיבות עיתונאים מיוחדות, כעת מגיעה תורה של נוקיה. סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת כי נוקיה מתכננת להשיק את הפאבלט (שילוב של סמארטפון וטאבלט) הראשון שלה שיהיה גדול משישה אינץ'.

נאום נקמת היורמים ביוטיוב 

ניקולס סלבי שפתח את נאום הקבלה באוניברסיטת ג'ו'רג'יה, הפתיע את הקהל ויצר סנסציה ביוטיוב וכבר כמעט נושק למיליון צפיות.