האם בלקברי עומדת למכירה?

יצרנית הסלולר הקנדית עומדת בפני צומת דרכים - למרות השקת המכשירים החדשים בתחילת השנה, הרווחים צונחים. אפליקציית כושר חדשה מציעה אימון אישי ישירות לאוזניות החכמות. דיווחים על אייפד חדש ודק יותר, וגם - סרטוני מדע בויין

תחום אפליקציות הכושר הגופני והגאדג'טים שיעזרו לכם להישאר בריאים ובכושר מציעים מגוון רחב והתחרות גדולה. חברת "פיר" לוקחת את התחום צעד אחד קדימה עם תוכנה של מאמן אישי ישירות אל האוזניות שלכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האפליקציה של "פיר", שמספקת 35 תרגילים בעשרה אימונים שונים, מציעה גם חבילה של אוזניות חכמות ומוניטור לב. האפליקציה תעודד אתכם ותייעץ לכם בזמן אמת בקול אנושי, תבחן את הביצועים שלכם ותנחה אתכם כיצד כדאי להתקדם באימון.

בלקברי למכירה

האם חברת הסלולר הקנדית בלקברי עומדת למכירה? התחרות הקשה מול חברות הסלולר הביאה את החברה להפסיק באופן זמני את המסחר במניותיה ולהקים ועדה שתבחן את צעדיה העתידיים. מנכ"ל החברה ובעל המניות הגדול, פרם ווטסה התפטר מתפקידו.

בלקברי שרק השיקה בינואר השנה את המכשיר בלקברי 10, ונראה כי היא מנסה להתאושש מהנפילה שחוותה לאחר כניסתם לשוק של מכשירי המגע שנגסו ברווחיה - הצליחה למכור מיליון מכשירים בלבד. אנליסטים מדווחים כי כעת השאלה שעומדת על הפרק היא לא האם בלקברי תוצע למכירה, אלא מי יקנה אותה. היא ודאי תעדיף את הנסיך על הסוס הלבן כדוגמת גוגל שהצילה את מוטורלה לפני שנתיים, אך תסתפק גם בלנובו הסינית או סיסקו האמריקנית.

דיווחים על האייפד החדש

האם האייפד החדש יהיה דומה יותר לאייפד מיני? הוולסטריט ג'ורנל מדווח כי האייפד החדש יהיה דק ואלגנטי יותר ממש כמו אחיו הקטן. סוד העיצוב טמון בהרכבת המסך: מסכי המגע שאנו מכירים מורכבים מכמה שכבות של זכוכית, החברה היפנית ניקו דנטו מספקת לאפל את הדור הבא של מסכי המגע והם יהיו כאמור דקים וקלים יותר.

סרטוני מדע בויין

ג'נרל אלקטריק מציגה חשבון מקורי של סרטוני מדע. העוקבים מצאו עניין, ויוצרים בעצמם סרטונים שמציגים ניסויים קצרים. שאפשר גם למצוא בטמבלר.