אייפון 5S יושק בספטמבר?

שמועות על תאריך השקת אייפון 5S, חברת משחקי מחשב שגיייסה מיליון דולרים בקיקסטארטר ופתיחה עולמות וירטואליים, וגם - הסרטון הויראלי של השבוע: "שטויות שדוסים אומרים"

אנחנו נמצאים בעיצומה של מהפכה במשחקי המציאות המדומה והיא ללא ספק הדבר החם בתעשיית משחקי המחשב. ישנם כמה מתחרים רציניים בשוק משקפי המציאות המדומה וחברת אומני היא אחת מהשחקניות המעניינות בתחום והיא לוקחת את משחקי המחשב כמה צעדים קדימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אומני שסיימה גיוס מרשים של מעל למיליון דולרים באתר מימון ההמונים קיקסטארטר מאפשרת למשחקים בה לנוע בחופשיות ובאופן טבעי בעולמות וירטואליים. בעזרת משטח מיוחד תוכלו לשחק ולהישאר בכושר, ללכת, לרוץ או לקפוץ. לאחר מחקר ופיתוח של שנתיים מקווים שההפצה הראשונה תחל בסוף השנה הנוכחית.

שמועות על השקת האייפון S5

שמועות מכמה בלוגרים ואתרים בעולם מדווחים - יש תאריך. האייפון S5 יושק ככל הנראה בשישי בספטמבר. לאחר שדיווחנו כאן בשבוע שעבר על שינויים בלוח הזמנים בהשקת האייפון הבא, בשל שינוי בעיצוב המסך, כעת מגיעים דיווחים מכמה גורמים שונים שרומזים אפילו על מכשיר מוזל אשר יכונה אייפון 5 סי. האם אכן נחזה לראשונה בהשקה של שני מכשירים? כנראה שככל שיעבור הזמן ירבו הספקולציות. אנחנו נמשיך לעקוב ולעדכן.

הסרטון הויראלי לשבוע זה - שטויות שדוסים אומרים

וגם: תמונות הגולשים באינסטגרם