קיצוצים בסלקום: 140 עובדים יפוטרו

כחודש אחרי שאורנג' הודיעה על פיטוריהם של מאות עובדים עקב ירידה תלולה ברווחיה, הכריזה חברת הסלולר הגדולה בישראל על קיצוצים בכוח האדם שלה - בעקבות המיזוג עם נטוויז'ן

פיטורים בסלקום (יוסי זילברמן, חדשות 2)

"סלקום" מפטרת 140 מעובדיה, בעקבות המיזוג בינה לבין "נטוויז'ן". הקיצוצים בכוח האדם באים בעיקר בשל כפילויות במטות שתי החברות. את המיזוג מוביל המנכ"ל המיועד של החברה המאוחדת, ניר שטרן, והיקף הפיטורים נחשב מצומצם באופן יחסי מכפי שהעריכו גורמים בשוק.

עם זאת, ייתכן שבהמשך בשוק יבוצעו התאמות נוספות בהתאם להתפתחויות. בסלקום מסרו כי "החברה החלה ביישום תוכנית המיזוג עם 013 נטוויז'ן במטרה ליצור קבוצת תקשורת חזקה, יעילה ומובילה, שתציע מכלול פתרונות תקשורת איכותיים ללקוח".

נוסף על כך, הבהירו שם כי "הקבוצה תשמר את מערך נציגי השירות והמכירה ותמשיך בגיוס נציגים במטרה להמשיך ולהעניק את השירות הטוב ביותר. מרביתם של עובדי המטה, שיסיימו את תפקידם במסגרת המיזוג, הינם בעלי תפקידים חופפים שלא נמצאו להם תפקידים אחרים בפעילות הממוזגת".

הקיצוצים בכוח האדם ב"סלקום" מהווים מכה שנייה בתקופה האחרונה לשוק הסלולר. לפני כחודש הודיעה חברת "פרטנר", המפעילה את רשת "אורנג'", על כוונתה לפטר יותר מ-500 עובדים בשל הידרדרות ברווחים שהניבה. רוב המפוטרים ב"אורנג'" נמנים עם מערך שירות הלקוחות של החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת