משבוע הבא: חברת אורנג' תפטר מאות עובדים

יותר מ-500 מעובדי חברת פרטנר יפוטרו במהלך השבועות הקרובים כחלק מתהליך התייעלות שמוביל מנכ"ל החברה החדש חיים רומנו. המהלך נובע מהידרדרות ברווחים של החברה ונועד לשרת אסטרטגיה חדשה שמתווה רומנו שבוחר להתמקד בלקוחות בלבד וכבר לא בנתח שוק. מרבית העובדים המפוטרים יהיו ממערך שירות הלקוחות של החברה

מאות עובדי חברת אורנג' יפוטרו (חדשות 2)

מנכ"ל חברת פרטנר חיים רומנו מוביל מהלך פיטורים נרחב כחלק ממהלך התייעלות, בעקבות הידרדרות בתוצאות הכספיות של החברה. פרטנר צפויה לפטר החל משבוע הבא יותר מ-500 עובדים כשמרביתם יהיו ממערך שירות הלקוחות של החברה.

חברת אורנג' מעסיקה היום כ-6,100 עובדים כך שהפיטורים הקרובים מהווים לפחות 8% ממצבת כוח האדם שלה. בנוסף, נודע גם כי פרטנר תסגור שני מוקדי שירות במסגרת מהלך ההתייעלות. המהלך שמוביל רומנו הוא חלק מהאסטרטגיה החדשה שהוא מתווה בחברה ולפיה אין יותר התמקדות בנתח שוק, אלא התמקדות בלקוחות בלבד. בשנים האחרונות, פרטנר צמחה באופן משמעותי במספר העובדים שלה, אך הדבר לא בא לידי ביטוי ביחס ישיר ברווחיות החברה.

על פי האסטרטגיה החדשה, חלק ממוקדי השירות של אורנג' יאוחדו על מנת להעניק ללקוח שירות בסגנון "one-stop shop" במסגרתו יוכל הלקוח לקבל את כל השירותים להם הוא זקוק בתחנה אחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת