הטבות דיור לזוגות צעירים בפריפריה - גם ביהודה ושומרון

משרד הבינוי והשיכון יביא ביום ראשון לאישור הממשלה את רשימת היישובים בהם יזכו זוגות צעירים להטבות, בהם: ירוחם, דימונה, בית שאן, היישוב החרדי החדש שיוקם בחריש וגם יישובים ביהודה ושומרון

ממשיכים לבנות: לחדשות 2 באינטרנט נודע כי ביום ראשון תובא לאישור הממשלה על ידי משרד הבינוי והשיכון, רשימת היישובים שיזכו להטבות דיור לזוגות צעירים בפריפריה.

בין היישובים: אופקים, אל-סייד, בועיינה-נוג'ידאת, בית שאן, דימונה, חורה, חצור הגלילית, טבריה, ירוחם, כפר מנדא, כרמיאל, יפיע, מגדל העמק, מעלות תרשיחא, מצפה רמון, נהריה, נחף, נצרת, נצרת עילית, נתיבות, סח'נין, עכו, ערד, צפת, קרית שמונה, רהט, שדרות, שלומי, היישוב החרדי החדש שיוקם בחריש וגם יישובים ביהודה ושומרון שיקבלו את ההטבה, כאשר ישווקו שם יותר מ-250 יחידות דיור חדשות.

ההטבות אמורות להגיע בדמות מענקים וסבסוד פיתוח קרקע, בהיקף ממוצע של 100 אלף שקלים, למי שירכוש דירה חדשה ראשונה בבנייה רוויה ובבנייה עצמית רוויה בפריפריה ובשטחי יהודה ושומרון.

שר הבינוי והשיכון, אריאל אטיאס, אמר היום כי "המענק של 100 אלף שקל הוא בבחינת חמצן גדול לזוגות הצעירים. מדובר בהטבה ובסיוע חסרי תקדים שדרשו עמל רב ומאבקים קשים שהובלנו על מנת לחזק את הפריפריה ולהקל על השגת קורת גג לזוגות צעירים חסרי דיור בישובים בהם יש היצע קרקעות. אני משוכנע שיחד עם השיווקים בהיקפים הגדולים ביותר בעשור האחרון שהביאו להגדלת היצע הקרקעות - נחולל את השינוי". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת