הנפט צונח - מחירי הדלק יירדו?

נתוני האבטלה המדאיגים בארצות הברית הם, באופן אירוני, מקור התקווה היחיד של הנהגים: המסחר ב"זהב השחור" ממשיך היום להיות שלילי, ונסחר בירידות של כ-2%. זאת, אחרי שאמש צנח ב-8.6% ולראשונה מאז חודש מרס ירד אל מתחת ל-100 הדולרים. שאלת מיליון הדולר: האם מחירי הדלק יירדו סוף סוף? התשובות - בסוף החודש

הנפט צונח - אנחנו נרוויח? ארכיון (חדשות 2)

שוק הסחורות בבורסה בניו-יורק כמרקחה: המפולת במחירי הסחורות נמשכת גם היום כאשר מחיר הנפט נופל ב-2.2% ל-97.6 דולר לחבית, כאשר מוקדם יותר היום הוא צנח מתחת ל-96 דולר לחבית. זאת, אחרי שאמש נרשמה צניחה חדה של 8.6% לחבית, ונעמד על 99.8 דולרים.

אנליסטים מעריכים כי הירידה החדה קשורה לחששות שעורר נתון התעסוקה המאכזב שפורסם היום בארצות הברית, אך גם לעלייה המהירה בשער הדולר והצניחה במחירי המתכות.

הדולר ממשיך לזנק

הצניחה החדה במחירי הנפט מעוררת כבר עכשיו את השאלה שמעניינת את כל ציבור הנהגים: האם סוף סוף, אחרי עלייה מתמשכת ובלתי נסבלת - יירד מחיר הדלק? התשובה לשאלה זו תינתן רק בסוף החודש, כנהוג. עד אז עוד צפוי לעבור שער הנפט שינויים רבים - והנהגים מקווים כי הם יהיו רק כלפי מטה.

במקביל, שער הדולר ממשיך לזנק - והיום שערו היציג נקבע על 3.447 שקלים, לאחר עלייה נוספת של 1.2%. האירו איבד 0.9% מערכו ומחירו נקבע על 5.6 שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק