בכמה נמכרה וילת הענק המפוארת של ארקדי גאידמק?

ארקדי גאידמק נפרד מווילת הענק המפוארת שלו בקיסריה תמורת 47 מיליון שקלים. הבית, ששוכן ברחוב הדר ביישוב היוקרתי, משתרע על שטח של 1,400 מ"ר על מגרש של 4 דונם. גלובס מפרסם הערב שהרוכש הוא היזם שלמה בן חיים. קבלו הצצה לבית שיהפוך את בן חיים לשכן של נתניהו

ארקדי גאידמק מצא קונה לווילת הענק שלו בקיסריה: עיתון "גלובס" פרסם הערב שהמיליארדר הישראלי שלמה בן חיים רכש את ביתו היוקרתי של גאידמק תמורת 47.4 מיליון שקל. 10 שנים אחרי שרכש את הבית ממנתח הלב דניאל גור, גאידמק נפרד מהבית, שממוקם ברחוב ההדר שבשכונה 6 בקיסריה, וכולל 10 חדרים בשטח בנוי של 1,400 מ"ר על מגרש של 4 דונם.

הבית נרכש בזמנו תמורת 33.2 מיליון שקל, ונמכר לגאידמק בתום משא ומתן, שלדברי מקורבים לעסקה, נמשך דקות בודדות בלבד. גורמים בשוק הנדל"ן מציינים שהמחיר ששילם אז גאידמק נחשב גבוה ממחיר השוק באותם הימים, ובמהלך השנים הוא גם השקיע סכום לא מבוטל בשיפוץ הבית.

האדריכלית אורלי שרם תכננה את הבית שנחשב למבנה פורץ דרך באדריכלות הישראלית בהביאו לצמודי-הקרקע את הסגנון הים-תיכוני. בשנים שבהן פעל גאידמק בארץ הוא המשיך ורכש מגרשים הסמוכים לבית, אך הם לא נכללו בעסקה הנוכחית.

בעל הבית החדש של אחוזת גאידמק לשעבר יזכה לגור בשכנות ללא מעט בעלי בתים מכובדים, ביניהם גם ראש הממשלה, בנימין נתניהו. בן חיים, הממעט להיחשף לזרקורי התקשורת, נחשב לאחד מאנשי העסקים הבולטים בישראל בענף הביו-טק, והוא מכהן כמנהלה של קרן מדינווסט המשקיעה בחברות סטארט-אפ בתחום הציוד הרפואי, וחתום על שורת אקזיטים בענף זה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק