מייסד וירג'ין מציע לנתניהו עבודה

ריצ'רד ברנסון, האיש שייסד את ענקית המשקאות הקלים והתעופה, מגיע ל"פגוש את העיתונות" עם דנה ויס, כדי לספק לישראלים כמה עצות בניהול עסקים. "נתניהו חייב להגיע להסכם בתוך שנתיים, הוא יש עסקים טוב ויכול לעשות זאת" אומר ברנסון. הראיון המלא - בפגוש את העיתונות, שבת ב-17:00

סר ריצ'רד ברנסון, המיליארדר שמזוהה יותר מכל עם המותג "וירג'ין", מגיע ל"פגוש את העיתונות" עם דנה ויס. לאיל ההון, שכספו מוערך בכמעט ארבעה מיליארד דולרים והוא ידוע באהבתו לאור הזרקורים, יש כמה דברים לומר על הדרך שהדברים מתנהלים כאן בישראל.

"פגוש את העיתונות", יום שבת ב-17:00

"אובמה היה אחת ההבטחות הכי גדולות של הזמן הזה, אבל נראה שיש לו בעיה למלא את הציפיות", אומר ברנסון בראיון שישודר במלואו בשבת הקרובה בשעה 17:00. "אני עדיין חושב שהוא מבריק והייתי שמח לקבל אותו כמנהל בקבוצת וירג'ין", הוא מוסיף.

ברנסון ממשיך, "אני חושב שארצות הברית נוהלה בצורה גרועה בתקופת ממשל בוש, המדינה הייתה על סף התמוטטות כלכלית הדומה לזו שאירעה ב-1929. לאובמה תהייה עבודה קשה בשנתיים הקרובות, אבל כך היה גם לנשיא לשעבר קלינטון".

"הייתי שמח אם נתניהו היה מסוגל לפתור את הבעיה הישראלית פלסטינית בשנתיים הבאות", אומר ברנסון. "יש לו מוניטין של איש עסקים טוב, הייתי שמח לקבל אותו כמנהל. הוא רק צריך לדאוג לבצע את הדברים", סיכם האיש ששווה מיליארדים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק