החברה פורקה, אחד העובדים ניסה להתאבד

עובדי חברת ההייטק CMM לא קיבלו משכורת כבר 3 חודשים. במקום זאת הם קיבלו מכתבי פיטורין, ואחד העובדים אף ניסה לשים קץ לחייו. רק במזל הספיקו להציל את חייו בבית החולים. עכשיו הם פנו בבקשת עזרה דחופה להסתדרות, שם אומרים: "קשה לראות עובד שמשתכר בכבוד אומר 'הבת שלי רעבה'"

כוחות ההצלה הצילו את חיי העובד. צילום ארכיון (חדשות 2)

בעוד המשק כולו עסוק בשביתה שתפרוץ או לא תפרוץ, עובדי חברת ההייטק CMM מרגישים שזנחו אותם.

בחודשים האחרונים נקלעה חברת ההייטק מרחובות לחובות כבדים ונכנסה להליך של פירוק. 30 עובדי החברה, שלא קיבלו משכורת כבר 3 חודשים, קיבלו לאחרונה מכתבי פיטורין.

אחד מעובדי החברה שפוטר אף ניסה להתאבד, ורק במזל כוחות ההצלה שפינו אותו לבית החולים הצילו את חייו. ביום חמישי האחרון השתתפו כל העובדים בישיבת חירום והחליטו לפנות להסתדרות העובדים כדי לקבל עזרה, משום שלדבריהם "הם נמצאים במצב קשה ביותר".

"כל המדינה עסוקה בבועת הנדל"ן אבל שכחה שיש פה חברות שקורסות חדשות לבקרים", אמר לחדשות 2 יו"ר ההסתדרות במרחב רחובות, אמיר ירון. "מינינו להם עורך דין, אולי הוא יציל איכשהו את הקרנות שלהם שנפגעו".

"אנחנו מדברים על חיי אדם", הוסיפו בהסתדרות. "קשה לראות עובד שמשתכר בכבוד והביא פעם לחם הביתה, אומר 'הבת שלי רעבה ואין לי מה להביא לה כבר 3 חודשים'. אנחנו מקווים איכשהו להציל את החסכונות של העובדים".