מה יש להיטלר נגד "גבעות עולם"?

חברת חיפושי הנפט שנאבקת בתדמית הציבורית שלה בתקופה האחרונה, נאלצה להתמודד היום בנוסף להכל, גם עם סרטון שעלה ליוטיוב בכיכובו של היטלר, שקורא לא להשקיע במניית החברה. כעבור מספר שעות הוסר הסרטון מהאתר. הערכה: אחד מהמשקיעים המאוכזבים הפיץ הסרטון

חברת חיפושי הנפט גבעות עולם, שמנסה להשתחרר מהתדמית הציבורית השלילית בתקופה האחרונה, שכרה לאחרונה יועץ תקשורת חדש האלוף במיל' גיורא איילנד. אך סרטון שעלה לאתר "יוטיוב" בכיכובו של הצורר הנאצי אדולף היטלר, ממשיך לפגוע בתדמיתה.

הסרטון תוקף את התקשורת על כך שהיא משדרת מסרים לפיהם אסור להאמין למנייה של גבעות עולם ולהשקיע בה. מדובר בסרטון הלקוח מהקטע המפורסם מתוך הסרט "נפילה", בו נראה היטלר זועם על סגניו. כתוביות בעברית הוצמדו לסרטון, ממש כפי שעשו בעבר לקטע בסרטון - במקרים אחרים, כמו "היטלר מחפש חניה בתל אביב".

בחברת גבעות עולם זעמו על עצם פרסום הסרטון, וכעבור מספר שעות העבירו בקשה ל"גוגל" ו"יוטיוב" להסיר אותו מהאינטרנט. בשלב זה עדיין לא יודעים מי העלה את הסרטון, כשההערכה היא כי מדובר במשקיע של גבעות עולם.

"מעשה מזעזע ואלים"

בצמוד לאותו הקטע נכתב כי "המצב ההסברתי של גבעות הוא כמו המצב של ישראל מול המשט". בחברה הדגישו היום כי היא מתנערת מכל הפרשה, וגם משקיעים רבים הביעו התנגדות לו.

"אני 25 שנים במקצוע ובחיים שלי לא ראיתי דבר כזה", אמר היום איש יחסי הציבור רני רהב. "זה בעיניי דבר מזעזע, קשה, בוטה ואלים. מי שעשה את זה צריך להתפלל שיום כיפור יחזור במהרה כדי שיוכל להצטער על מה שעשה".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק