800 דירות בלב ת"א - מעוניינים?

קדחת הנדל"ן של תל אביב הגיעה אתמול לשיא חדש כשאת היכל התרבות כבש אירוע ההשקה של פרויקט השוק הסיטונאי. מאות עובדים ואלפי מוזמנים הגיעו לאחת ההפקות הכי יקרות שנערכו כאן, אבל מיועדת רק למי שיכול להרשות לעצמו לרכוש דירה ביותר מ-2 מיליון שקלים. הערב תשודר הכתבה המלאה בתכנית חיסכון ב-19:30

תופים יפניים באולם, שלטי ענק ברחובות וזרקורים בשמיים - כך השיקו אמש את פרויקט השוק הסיטונאי בתל אביב בהשקה גרנדיוזית שהתקיימה בהיכל התרבות בעיר.

"זה כמו חתונה", מסביר מנור גינדי, הבעלים של גינדי השקעות. "קודם מצאנו את הכלה ועכשיו אנחנו מציעים לה נישואים. והצ'קים? הם יכסו. יהיה בסדר", הוא מוסיף.

במיזם החדש ייבנו 800 דירות ב-10 מגדלים. מעבר לכך, היזמים גם מבטיחים בתי ספר, גני ילדים, קאנטרי קלאב, פארק ואפילו מוזיאון.

לפרויקט הזה יש הרבה יתרונות. המיקום המרכזי קרוב למוקדי הבילוי והעסקים של העיר, הכל חלק משכונה מודרנית ומתוכננת. גם קצב עליות המחירים צפוי להניב לרוכשים עליות ערך נאות. עם זאת, הפרויקט עדיין מתוכנן בצפיפות גבוהה למדי, ומספר הדיירים הגדול צפוי ליצור עומס על תשתיות התחבורה הקיימות.

מה סיפרו אתמול מארגני האירוע למתעניינים בדירות בפרויקט? ואילו פרטים חשוב שתדעו? הכתבה המלאה תשודר הערב בתכנית חיסכון בשעה 19:30.