הבת של דנקנר זונחת את ההשקעות לטובת עולם העיצוב

בגיל 26 החליטה בתו של המיליונר ואיש העסקים נוחי דנקנר לפרוש מתחום ההשקעות שבו עבדה ב-3 השנים האחרונות לטובת החלום: רונה דנקנר הודיעה על פרישתה מדיסקונט השקעות שבשליטת אביה לטובת לימודי עיצוב אופנה. אחרי שהשתכרה 11,700 שקלים בחודש היא תעבור לחיות כסטודנטית ותמשיך לכהן כדירקטורית בחברות הקבוצה ללא שכר

רונה דנקנר - מהשקעות לעיצוב (חדשות 2)

עוזבת את הקריירה לטובת החלום: רונה דנקנר, בתו הבכורה של נוחי דנקנר, פורשת מתפקידה בחברת דיסקונט השקעות מקבוצת IDB שבשליטת אביה, וזאת במטרה להתחיל בלימודי עיצוב אופנה ב"שנקר" בית הספר הגבוה ללימודי הנדסה ועיצוב.

דנקנר (26) כיהנה בתפקיד "רפרנטית לחברות בנות" במשך כשלוש שנים, והיא תמשיך לכהן כדירקטורית בחברות אלרון ונכסים ובנין ללא כל שכר ותגמול. דנקנר היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. במהלך שנות כהונתה בדיסקונט השקעות היא קיבלה שכר חודשי של 11,700 שקל ברוטו.

רונה דנקנר אמרה היום: "היה לי הכבוד לעבוד במחיצתם של אנשי עסקים מהמובילים והבכירים במשק הישראלי בחברות הטובות בישראל בתחומן. זו הייתה עבורי תקופה מאתגרת ומרתקת במסגרתה רכשתי כלים שישמשו אותי בעתיד. החלטתי לפרוש מתפקידי על מנת להמשיך בלימודי הגבוהים".

נוחי דנקנר, אביה של רונה ויו"ר קבוצת IDB, אמר היום: "אני מעריך את תרומתה של רונה בתי בעבודתה בקבוצת IDB בשלוש השנים האחרונות ואני שמח על שתמשיך להיות דירקטורית בחברות הקבוצה. אני גאה ברונה מאוד ובטוח שתצליח בכל דבר שתעשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק