בר רפאלי מרגיזה אתכם?

בר רפאלי מעוניינת לקבל הכרה כתושבת חוץ על מנת שתוכל לשלם מס מופחת ולקבל הטבות מס. לכאורה מדובר בעניין אישי שלא מעט אנשי עסקים נוהגים כך ולא מעוררים עניין, אך כשמדובר בבר רפאלי - שום דבר הוא לא רגיל. צפו בהתגוששות בין ח"כ מיכאלי לעיתונאית גל גבאי

אתמול פורסמה ידיעה על כך שהדוגמנית בר רפאלי מעוניינת לקבל הכרה כתושבת חוץ על מנת שתוכל לשלם מס מופחת ולקבל הטבות מס. לכאורה מדובר בעניין אישי שלא מעט אנשי עסקים נוהגים כך ולא מעוררים עניין, אך כשמדובר בבר רפאלי - שום דבר הוא לא רגיל.

ח"כ אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו) כועסת על ניסיונה של רפאלי לקבל ההטבות: "מדובר בדוגמנית שהשתמטה מצה"ל על ידי חתונה", היא אומרת. העיתונאית גל גבאי דווקא מגוננת עליה: "אנחנו אלה שהלבשנו עליה את סמל הפטריוטיות והציונות, וכשהיא לא מוכנה לשתף עם זה פעולה אנחנו פתאום כועסים עליה".

על כך השיבה לה ח"כ מיכאלי: "אם את חושבת שבחורה שיושבת בשער של איזשהו עיתון עם רגליים פתוחות והבנות הצעירות מסתכלות על אותו עיתון וחושבות שזה מה שצריך לעשות, והיא לא משרתת בצה"ל", ומראה שיש דוגמניות שפעלו אחרת: "אותה יעל בר זוהר ששירתה בצבא ויולדת כאן ילדים, אותה שירז טל ועוד דוגמניות...".

צפו בהתגוששות בין חברת הכנסת לעיתונאית, ושתפו אותנו - מה אתם חושבים על בר?

תזכורת: בר רפאלי מתפשטת

הווידאופדיה: בר רפאלי

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק