בר רפאלי - כבר לא גאווה ישראלית?

למרות שאנחנו מתעקשים לציין שבר רפאלי היא דוגמנית ישראלית – רפאלי עצמה דווקא הייתה שמחה להיחשב תושבת חוץ. בימים אלה היא מנהלת מגעים מול רשויות המס במטרה לקבל הנחות או פטור מוחלט ממס

אחרי ההצהרות על כך שלא טוב למות בעד ארצנו וההשתמטות מהשירות הצבאי, דוגמנית העל בר רפאלי מתנערת גם ממערכת המס של ישראל. בניסיון להימנע מתשלום מיסים בישראל, מנסה רפאלי להפוך לתושבת חוץ ומנהלת מגעים מול רשויות המס במטרה להגדיר את מעמדה כתושבת חוץ ובכך לקבל הנחות או פטור מוחלט ממס.

כדי לזכות בכך, תצטרך רפאלי להוכיח שמרכז חייה מחוץ לישראל, וכי היא שוהה יותר מ-183 יום בשנה בחו"ל - מהלך שנחשב די הגיוני עבור מי ששוהה בחו"ל חלק ניכר מזמנה.

לכאורה, בשורה משמחת לפמיניסטיות: בסך הכל רפאלי מתנהלת כמו אנשי עסקים גדולים ממנה ודורשת את מה שמגיע לה בתור מי שמנהלת את מרכז חייה מחוץ לישראל, אבל הפטריוטים שבינינו ודאי מצטערים לשמוע שבר, שמוצגת בעולם כדגמנית ישראלית וייצגה את ישראל בכבוד, לא שומרת על זהותה כישראלית.

רשות המסים היא שתכריע בסופו של דבר מה יעלה בגורל הרווחים של דוגמנית העל, ואולי במסגרת ההוכחות מולה - נדע סוף סוף האם הרומן עם השחקן ליאונרדו דיקפריו אכן מתקיים. 

עוד בנושא:

תזכורת: בר רפאלי מתפשטת

הווידאופדיה: בר רפאלי

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק