בואו להשתתף בראיון עם חיים סבן

ביום שבת הקרוב מגיע איש העסקים והמיליארדר חיים סבן לראיון מיוחד בתכניתנו "פגוש את העיתונות", ואתם מוזמנים להשתתף. שלחו את שאלותיכם למערכת חדשות 2 באינטרנט דרך פייסבוק וטוויטר - ואולי תזכו לקבל את התשובה מסבן בשידור חי

לאחר עסקת הענק של מכירת חברת "בזק" ולקראת פורום סבן למדיניות המזרח התיכון שיתכנס בסוף השבוע, מגיע איש העסקים והמיליארדר חיים סבן לראיון עמוק ומקיף בחדשות ערוץ 2. ביום שבת בשעה 17:45, בתכנית 'פגוש את העיתונות', תשוחח דנה ויס עם חיים סבן על ההצלחות הגדולות שלו בעבר ועל התוכניות לעתיד.

סבן יספר על הדרך הארוכה שעבר - מחיי עוני בדרום תל אביב עד לאחוזת הפאר בלוס אנג'לס, ועל סדרת ה"פאוור ריינג'רס" שהיוותה את הפריצה הגדולה שלו. סבן, שמעבר להיותו תורם גדול למדינת ישראל הוא גם מקורב מאוד לזוג ביל והילרי קלינטון, יסביר את הדרך בה הוא מנסה להשפיע על דעת ההקהל האמריקנית ויחסיהם עם ישראל.

גם אתם רוצים להשתתף בתכנית ? יש לכם שאלות לחיים סבן? אתר האינטרנט של חדשות ערוץ 2 מציע לכם להעלות שאלות דרך פייסבוק ודרך הטוויטר. שאלות נבחרות לחיים סבן יוצגו על המסך בזמן התוכנית ואת חלקן תשאל דנה ויס  בשידור חי.

שאלו דרך פייסבוק

שאלו דרך טוויטר