מפגין תקף את שר האוצר: צפו במהומה

שר האוצר יובל שטייניץ סיפר היום במהלך נאומו בכנס שיווק למגזר החרדי על שיתוף הפעולה בינו ובין סגנו מש"ס. במהלך הנאום, התפרץ לפתע אחד הנוכחים והאשים את שטייניץ שהוא "משתף פעולה עם חברות הביטוח ודואג לרווחיהן על חשבון רוכבי האופנועים". המפגין סירב להירגע והמאבטחים נאלצו לפנות אותו מהאולם. צפו בדברים

האופנוענים ממשיכים את מחאתם - בקול רם: אופנוען שישב בקהל בזמן נאומו של שר האוצר יובל שטייניץ היום בכנס בר"ג, קטע את דבריו במחאה על ייקור תעריפי הביטוח של הרכבים הדו גלגליים, והאשים אותו בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח.

שטייניץ הגיע לנאום בכנס השיווק למגזר החרדי "שטריימל דוט קום" ברמת גן, וסיפר על יחסי העבודה הנפלאים שלו עם סגן שר הבריאות, חבר הכנסת איציק כהן מש"ס. הוא סיפר שכשנכנס לתפקיד, פנה לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה למנות את כהן לתפקיד הסגן במשרדו, וכיום הוא נהנה "משיתוף פעולה בצמרת האוצר בין שני יהודים שלבושים קצת שונה".

אחד האנשים שישבו בקהל קטע את דבריו של שר האוצר וקרא לעברו: "יש לך שיתוף פעולה עם חברות הביטוח ועם הממונה עליהן, שדואג לחברות הביטוח, אז מה אתה מספר לנו שטויות? אתה דואג לחברות הביטוח שהרוויחו מיליארדים רק מדמי הביטוח".

שטייניץ: "הרי לכם דוגמא לבריונות"

שטייניץ ניסה להמשיך בנאום, אך המפגין המשיך לקרוא קריאות גנאי על תפקודו של שר האוצר וציין שישנם 150 אלף רוכבי אופנוע שמרגישים מקופחים. "תמיד תיעבתי בריונות וגסות רוח", אמר שטייניץ בתגובה. "והרי לכם דוגמא לבריונות וגסות".

מארגנת הכנס קראה לנוכחים לשמור על השקט ולכבד את שר האוצר, אך המפגין המשיך בשלו וקרא: "השר לא מכבד אותנו! קודם כל שיכבד אותנו". בסופו של דבר פונה המפגין מהאולם תוך שהוא צועק "זה חוסר אחריות לתת לפקיד לנהל את אוצר המדינה".

לאחר שהשקט שב לאולם, ניצל השר את הבמה וציין שהוא נגד אלימות מכל סוג שהוא. "גם חסימת כבישים היא בלתי נסבלת במדינה דמוקרטית והיא פוגעת בציבור", אמר שטייניץ וציין שמשרד האוצר לא ייכנע לחצים מכל קבוצה כזו או אחרת.

בהמשך התייחס שר האוצר למצב הכלכלי, וציין שבשבעת החודשים האחרונים חל שיפור במצב המשק הישראלי. "אנחנו נמצאים בתחילתה של התאוששות כלכלית", אמר השר.