הערכות: רני רהב ושרי אריסון חוזרים לעבוד יחד

ביום שישי האחרון נפגשו אשת העסקים ואיש יחסי הציבור שנפרדו לאחרונה מהשותפות העיסקית. "אריסון ואני נפגשים תמיד בשמחה ובאהבה", אמר רהב. "אנחנו חברים", אמרה אריסון

רני רהב ושרי אריסון (עיבוד מחשב. חדשות 2)

שרי אריסון בדרך לקאמבק? אשת העסקים נפרדה לאחרונה מבעלה עופר גלזר, אבל כמה חודשים קודם לכן נפרדה מ"צמוד" אחר, לפחות ביחסים העסקיים - איש יחסי הציבור רני רהב. כעת נראה כי פרידה הזו מאחורינו.

לאחר הדחתה של איריס דרור, מנהלת שפה ותקשורת בקבוצת אריסון בסוף השבוע שעבר, גורמים בכירים בשוק מעריכים כי אריסון תחזיר את תקציב יחסי הציבור שלה למשרדו של רהב. לגלובס נודע כי רהב נפגש עם אריסון ביום שישי האחרון.

רהב ניהל את תקציב יחסי הציבור של הקבוצה במשך שנים, אך לפני מעט פחות משנה נפרדה ממנו אריסון והחלה לטפל בענייני התקשורת בתוך החברה. ההערכות דיברו על הפסד בהיקף של כ-200 אלף דולר בשנה עבור רהב.

לאור המשבר התקשורתי סביב הדרישה להדחתו של יו"ר בנק הפועלים דני דנקנר שהתרחש לאחרונה, גורמים בשוק העריכו כי אריסון תחזיר את הפעילות התקשורתית של הקבוצה לידי רהב. גורמים בכירים בשוק העבירו ביקורת רבה על הדרך בה טופל המשבר על ידי הבנק וקבוצת אריסון מבחינה תקשורתית.

"נפגשים תמיד בשמחה ובאהבה"

בריאיון שהעניקה דרור לגלובס לאחרונה היא ציינה כי היא זו שהמליצה לאריסון לעזוב את משרדו של רהב, והיא מאמינה כי מאז, תדמיתה של אריסון השתפרה. בריאיון שהעניק רהב לגלובס הוא אמר: "כחצי שנה לפני שעזבתי את תפקידי כדובר, הקבוצה קיבלה סקר שבו עלו ממצאים חד-משמעיים ששרי אריסון היא אשת העסקים המובילה בישראל.

"כל הנוכחים בחדר, כולל איריס דרור, לא האמינו, כי הם האמינו בתזה שהם המציאו לעצמם - אך אני ידעתי את האמת כי אני מאמין גדול בשרי אריסון. על כל דבר אני מבליג, אבל מי שינסה היום, מחר, או בעוד 100 שנה לשכתב את האמת - יצטרך להתמודד איתי, וזה לא קל. האמת תמיד מנצחת גם אם זה לוקח זמן, ולי יש סבלנות".

רני רהב מסר בתגובה: "שרי אריסון ואני נפגשים תמיד בשמחה ובאהבה. הנושא מעולם לא עלה על סדר היום, לא באוף ולא און-רקורד. מיותר לציין כי ההערכות על מה חברים מדברים בשיחות פרטיות הן מיותרות לחלוטין, ובמקרה זה לא היו ולא נבראו".

יו"ר קבוצת אריסון, שרי אריסון, אמרה כי "אני נפגשת עם רני רהב מדי פעם כי אנחנו חברים. רני לא חוזר להיות דובר הקבוצה. לקבוצה יש דוברת פנימית, מיכל גורביץ, שממשיכה בתפקידה".