למכירה: הריינג'רובר של ענבל אור

אחרי שנדחתה בקשתה של אור להמשיך להחזיק ברכב היוקרתי משום ש"היא אם חד הורית", פרסם המפרק של "אור סיטי נדל"ן" את מודעת המכירה של ג'יפ הריינג'-רובר

(חדשות 2, פלאש 90)

יזמית הנדל"ן לשעבר ענבל אור נלחמה עד הדקה האחרונה על ג'יפ הריינג'-רובר שלה. כעת, המפרק של קבוצת "אור סיטי נדל"ן" עו"ד איתן ארז מעמיד למכירה את הרכב היוקרתי ומזמין את הציבור להתמודד במכרז לרכישתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארז דרש מאור בחודשים האחרונים למסור לידיו את הג'יפ היוקרתי מדגם ריינג'-רובר כדי שהוא יוכל למכור אותו ולהפקיד את הכסף בקופת הפירוק. אור החליטה כאמור להילחם על הג'יפ וביקשה מבית המשפט להשאיר אותו בידיה משום שהיא אם חד הורית.

בית המשפט העניק לאור ארכה נוספת להפקיד את המכונית ולקראת חג הפסח אור שלחה בקשה בהולה לשופט הפירוקים אורנשטיין בבקשה נוספת להשאיר בידיה את הריינג'-רובר. "אנו מצויים ערב חג וחופשת הפסח, ויש משמעות קשה להפקדת רכב במועד זה", כתבה במכתב לבית המשפט. "בימי החג האפשרות לתחבורה חלופית או ציבורית היא מעמסה כבדה מאוד, ולכן אני פונה בבקשה ארכה אחרונה מטעמים של חסד, מן הדין ומן הצדק".

(פלאש 90)

השופט אורנשטיין סירב לבקשתה של אור וכתב לה כי כבר נתן לה ארכה והוא לא רואה לנכון לתת לה עוד אחת. עוד באותו היום אור מסרה את הג'יפ לידי כונס הנכסים. כעת, כאמור, עו"ד ארז פרסם מכרז למכירת הריינג'רובר, כאשר הציבור מוזמן להציע הצעות לרכישת הרכב המפואר.