דיווח: מיקרוסופט רוכשת את LinkedIn

סוכנות הידיעות בלומברג מדווחת כי ענקית התוכנה צפויה לקנות את הרשת החברתית העסקית. שווי העסקה מוערך ב-26.2 מיליארד דולר. אם המהלך יתממש, מדובר באחת מחמש מעסקאות הרכישה בתחום ההיי-טק הגדולות ביותר שבוצעו אי פעם

עסקת ענק: מיקרוסופט תרכוש את הרשת החברתית העסקית LinkedIn בעסקה ששוויה מוערך בסכום עתק של 26.2 מיליארד דולר, כך מדווחת היום (שני) סוכנות הידיעות בלומברג. אם המהלך אכן יתממש, מדובר באחת מחמש מעסקאות הרכישה בתחום ההיי-טק הגדולות ביותר שבוצעו אי פעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"אנו נרגשים לבשר כי אנו עומדים לחתום על הסכם רכישה עם חברת מיקרוסופט", הודיעו בחברה. "אנו מאחדים כוחות עמה ומעצימים בכך אנשים וארגונים. החזון שלנו הוא ליצור הזדמנות כלכלית לכל מי שהוא חלק משוק העבודה".

במכתב שכתב מנכ"ל LinkedIn ג'ף ויינר לעובדי החברה, הסביר מדוע החליט למכור את החברה לענקית המחשבים "מיקרוסופט": "החיבור שלנו עם מיקרוסופט הוא צעד הבא בדרך להגשמת החזון שלנו. כמי שיישאר בתפקידו כמנכ"ל, גם הצעד המקצועי הבא שלי".

"LinkedIn" היא רשת חברתית שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים שהושקה תחילה באתר אינטרנט לפני 14 שנים. באתר רשומים כ-300 מיליון משתמשים ומדובר באחד האתרים הנצפים ביותר ברשת. את האתר ייסד ריד הופמן עם מספר משקיעים נוספים.