רמי לוי שיפר ההצעה לרכישה למגה

יום לאחר שהסתמן כי רשת "יינות ביתן" תרכוש את רשת "מגה" תמורת כ-275 מיליון שקלים, הודיע רמי לוי כי הוא משפר ב-100 מיליון שקלים את הצעתו עבור הרשת, ל-322 מיליון שקלים. בכף עקף גם את ההצעה המשודרגת של ביתן, שעשויה לתפוח ל-325 מיליון שקלים

לידי מי תעבור הרשת? (חדשות 2)

רמי לוי לא מוותר על הניסיון לרכוש את "מגה": ענק הקמעונאות הודיע היום (רביעי) כי הוא משפר את הצעת הרכישה שלו ב-100 מיליון שקלים ומציע תמורת הרשת 332 מיליון שקלים. בכך עוברת ההצעה את זו של נחום ביתן, בעלי "יינות ביתן", שהציע לרכוש את הרשת גם הוא, תמורת 275 מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול הודיעו נאמני מגה, עורכי הדין אהוד גינדס ואמיר ברטוב ורואה החשבון גבי טרבלסי, כי הם ממליצים לבית המשפט לקבל את הצעתו של ביתן ולמכור לו את הרשת. ביתן הציע לשלם תמורת הרשת 110 מיליון שקלים במזומן, 115 מיליון שקלים נוספים ב-44 תשלומים, ועוד 50 מיליון שקלים שעשויים להיות מוכפלים, בהתאם לביצועי הרשת - כך שסכום הרכישה הכולל עשוי לתפוח ל-325 מיליון שקלים.

לוי הביע עניין ברכישת רשת "מגה" כבר כשהוצעה למכירה. במכרז הראשון, בחודש מארס השנה, הציע לוי תמורת הרשת 150 מיליון שקל ואף התחייב לקלוט את כל עובדיה. אולם, ברשות ההגבלים העסקיים הודיעו כי הם מתנגדים שלוי ירכוש את הרשת, כיוון שהדבר יפגע בצרכנים.

נאמני "מגה" מסרו בתגובה כי לוי עדיין לא הגיש הצעה רשמית לרכישת הרשת.