חשש: עובדי המכירות של "גולן טלקום" בדרך הביתה

פרסום ראשון: רשת "באג", בה מועסקים העובדים, הודיעה על הפסקת שיתוף הפעולה עם החברה הסלולרית תוך 30 יום. עקב כך, המליצו מנהלי המרחבים לנציגי המכירות למצוא עבודה אחרת בזמן זה - או שיפוטרו תוך 30 יום

העובדים בדרך הביתה. מיכאל גולן (חדשות 2)

כעשרות עובדי המכירות של גולן טלקום המועסקים ברשת "באג", צפויים להיות מפוטרים בתוך חודש: כך הודיעו היום (שני) מנהלי המרחבים בחברה לעובדים במייל שהוציאו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

עובדים מספרים כי מנהלי המרחבים של החברה עוברים בין הסניפים השונים ומודיעים לנציגי המכירות שתוך 30 יום, עליהם למצוא עבודה חלופית - או שיפוטרו, כיוון שאין פתרון למצב אליו נקלעה החברה, זאת לאחר ההודעה לפיה עסקת המכירה של "גולן טלקום" לסלקום לא תאושר. אחד העובדים מתאר את האווירה כמפוחדת למדי וכבר עכשיו, חלק מהעובדים הודיעו על התפטרותם.

"לאחר שיתוף פעולה של מעל 3 שנים, החליטה הנהלת באג על סיום הפעילות איתנו", נכתב בהודעה לעובדי "גולן טלקום". "הפעילות תסתיים תוך 30 יום. שיתוף הפעולה המקביל עם רשת בסט מובייל ממשיך כמובן. לרשת בסט מובייל 40 סניפים, חלקם בקניונים מקבילים לחנויות באג. אנו נעבה באמצעותכם את הפעילות בסניפים הללו, לטובת שמירה על הפעילות המכירתית והשירותית".

"במקביל, אנו נערכים להרחבת הפעילות המכירתית לערוצים נוספים, נודיע לכם על כך בהמשך. בימים הקרובים נתכנס עם מנהלי האזורים שלכם לחשיבה פרטנית לגבי כל עובד וכל חנות ונקיים עמכם שיחות אישיות.  ב-30 הימים הקרובים אנו ממשיכים בנוהל העבודה הרגיל בסניפי באג מכירות ושירות. אנו במגעים עם גורמי שיווק נוספים, עמם נמשיך בהובלת השיווק והמכירה של חבילות הסלולר האטרקטיביות ביותר של גולן טלקום. נמשיך לעדכן".

מנסים למצוא מקומות עבודה לכולם

יו"ר ועד העובדים של גולן טלקום, הודיה אוהב שלום, סיפרה כי ועד העובדים מנסה למצוא פתרונות חלופיים לעובדים במסגרת החברה וכי לרובם יש מקום עבודה חלופי. בנוסף סוגרים העובדים הסכם קיבוצי- ל-300 עובדי החברה כבר ביום חמישי הקרוב ובועד מתכוונים למצוא פתרון תעסוקתי לכל העובדים.

בתוך כך, הודיעו רשת "באג" וחברת "פלאפון" על חתימת הסכם אסטרטגי לשיתוף פעולה, במסגרתו תשיק הרשת הגדולה בישראל לאלקטרוניקה מותג סלולר חדש על גבי רשת הדור הרביעי של פלאפון. המותג יציג חבילות תקשורת אטרקטיביות וייחודיות במודל LOW-COST ויימכר בבלעדיות ברשת באג הכוללת 77 סניפים בפריסה ארצית וכן בדיגיטל בפורמט E-Commerce.

מרשת באג נסר בתגובה: "אנו מאשרים את הידיעה ושמחים על שיתוף הפעולה עם חברת פלאפון שייצא לדרך בשבועות הקרובים".

מגולן טלקום נמסר בתגובה: "לאחר למעלה מ-3 שנים מסתיים שיתוף הפעולה בין גולן טלקום וחברת באג. הפעילות המשותפת תסתיים בתוך 30 יום. שיתוף הפעולה המקביל עם רשת בסט מובייל ממשיך כהרגלו ואף מתחזק. לרשת בסט מובייל 40 סניפים חלקם בקניונים מקבילים לחנויות באג, והם יזכו לעיבוי כח אדם בסניפים הללו לטובת שמירה על הפעילות המכירתית והשירותית. מצבת העובדים שפעלה ברשת באג מנתה כ-30 עובדים ואנו נפעל לשלבם בפעילות מול המשווקים הנוספים של חברת גולן טלקום. אנו במגעים עם גורמי שיווק נוספים עמם נמשיך בהובלת השיווק והמכירה של חבילות הסלולר האטרקטיביות ביותר של גולן טלקום".