המפרק החל במכירת החיסול של משרדי ענבל אור

משרדו של עו"ד איתן ארז שמונה למפרק הזמני לחברת "אור סיטי" של ענבל אור החל במכירת החיסול של הפריטים במשרדי החברה שבמגדלי עזריאלי. סוחרים וקונים פוטנציאליים הגיעו למשרדים היוקרתיים ושם התרשמו ממסכי הטלוויזיה, המחשבים והריהוט אותו יוכלו לרכוש. "הכסף יועבר לקופת המפרק ויעזור בפרעון החובות"

משרדי חברת "אור סיטי" של יזמית הנדל"ן ענבל אור נפתחו הבוקר (שלישי) לסוחרים וקונים פוטנציאלים שהגיעו על מנת להתרשם מהציוד שמוצע למכירה כחלק מהניסיון לכסות את החובות של החברה. בין הפריטים שיימכרו: מחשבים, מכונה לספירת כסף, מסכי טלוויזיה וריהוט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עורך דין יואב בן פורת ממשרדו של המפרק עורך הדין איתן ארז, ערך למתעניינים במכירת החיסול סיור במשרדי החברה שבמגדלי עזריאלי. "סוחרים וקונים אפשריים ייתרשמו ממה שאנחנו מציעים, יגישו הצעות וינסו לקנות את הציוד", הסביר עורך הדין בן פורת.

לדבריו, למכירה המהירה שתי מטרות: האחת, פינוי המשרדים היוקרתיים שעלות שכירתם עומדת על כ-80 אלף שקל בחודש והשנייה, כל הכסף שייכנס ממכירת הציוד, יועבר לקופת המפרק ויסייע בפרעון החובות.

רשימת הציוד במכירת החיסול (איציק כהן חדשות 2)

אתמול רשות המיסים הוציאה צו הקפאה לכל הנכסים האישיים של יזמית הנדל"ן ענבל אור. הצו נוגע ל-12 נכסים בבעלותה האישית של אור, וכולל בתוכו גם את שני כלי הרכב שברשותה. בנוסף, נאסר עליה לעשות כל פעולה בנושא הנדל"ן כמו מכירה או שיעבוד של נכסים.

הבוקר מיכל אור, אמה של יזמית הנדל"ן החשודה בפלילים, התראיינה לניב רסקין בגלי צה"ל והביעה דאגה לשלומה של בתה. "היא שבורה", אמרה. "אני דואגת לנפשה, היא פשוט המומה, לא מבינה מה קורה. זו פשוט רעידת אדמה עבורנו".

מיכל אור הגיבה לטענות כי בתה מכרה דירות פעמיים ובצורה זו הונתה את לקוחותיה: "ככה זה קבוצות רכישה". אם עשתה בתה טעות כלשהי, כך טוענת האם, זה היה בכך שלא בדקה מספיק את העובדים שנכנסו לחברה. "הבת שלי סמכה על העובדים שלה בעיניים עצומות", אמרה. "בפרט על מי שקרוב לצלחת. היא פשוט סמכה, סגרה עיניים, נתנה להם לעשות מה שהם רוצים באיזו צורה שהם צריכים".

כשנשאלה מדוע לא התייצבה אתמול לחקירה במשטרה, אמרה האם כי "היא בכתה, היא פשוט התאבלה. כשאמרו לה שיש פירוק סופי לחברה היא נבהלה כל כך ולקחה את זה מאוד קשה. היא שבורה לחלוטין". האם אף הביעה את חששה מכך שבתה עלולה לפגוע בעצמה.