ענבל אור לא הפקידה את רכב השטח

יזמית הנדל"ן ממשיכה להסתבך. יומיים בלבד לאחר שבית המשפט קבע כי חברת "אור סיטי נדל"ן" תפורק, ענבל אור לא מצליחה לעמוד בהסכמי הפירוק. היום, כשלה מלהפקיד את רכב ה"לנד רובר" שלה בחניון העירייה כפי שקבע ביהמ"ש. מפרק החברה פנה שוב לבית המשפט בבקשה שיאשר לכונס הנכסים לתפוס את הנכס

אור, ממשיכה להסתבך (חדשות 2)

ממשיכה להסתבך: יזמית הנדל"ן ענבל אור קיבלה הוראה מבית המשפט, במסגרת פירוק החברה להפקיד את רכב ה"לנד רובר" שנמצא ברשותה לידי מפרק החברה, עו"ד איתן ארז. היום (חמישי) מסתבר שאור כשלה מלעשות כן, בעקבות כך, פנה המפרק שוב לבית המשפט בבקשה שיתערב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת תכנית הפירוק, הסכימו המפרק ובית המשפט לתפוס את נכסיה של יזמית הנדל"ן ובניהם גם רכב ה"לנד רובר" המפואר שלה. אור, כך לפי הבקשה, כשלה מלהפקיד את רכבה במקום ובזמן המיועדים לכך. לאחר שכשלה לעשות כן, פנה מפרק החברה לבית המשפט פעם נוספת וביקש אישור חריג כך שהכונס יוכל לתפוס את רכבה ולהוביל אותו למגרש החניה.

מוקדם יותר השבוע, שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין החליט לפתוח בהליך של פירוק נגד חברת "אור סיטי נדל"ן" של היזמית ענבל אור. החלטתו של השופט נשענה על הדוח שהגיש נאמן החברה, עו"ד איתן ארז ובו ההמלצה לבטל את הקפאת ההליכים.