ענבל אור מינתה מנהל חדש לקבוצה

יזמית הנדל"ן הודיעה לעובדים על מינוי צוות מנהל חדש לחברת אור סיטי - עורכי דין, רואה חשבון, מנהל ויועץ תקשורת. במכתב לעובדים ציינה אור: "אני פועלת לילות כימים ללא שינה על מנת לנצח את האתגר הגדול הזה ואין לי ספק שנצליח"

מקווה לצאת מהמשבר. אור (יונתן סינדל / פלאש 90)

יזמית הנדל"ן משנה אסטרטגיה: לאחר ההסתבכות המתוקשרת, שכללה חקירה בחשד להעלמת הכנסות ובעיות תזרימיות שהובילו לצ'קים חוזרים ללקוחות, הודיעה הבוקר (ראשון) ענבל אור על מינוי צוות מנהל "שיעזור לי לנהל את החברה". במכתב לעובדים ציינה: "אני אוהבת את כולכם ומאמינה שיחד ננצח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במכתב לעובדים, אותם כינתה "משפחה", ציינה אור כי ההחלטה התקבלה "לאור האירועים שפוקדים את החברה בחודש האחרון ולאחר מחשבה מעמיקה קיבלתי החלטה מושכלת ואחראית". לדבריה, הצוות שמינתה אמור לסייע להתמודד עם הפרשות האחרונות "ולעמוד באתגר המורכב שעמו אני מתמודדת באחריות ובמקצועיות, תוך ניהול של קבלת החלטות נכונות ושקולות".

אור הדגישה כי המאמץ לשיפור מצב החברה מתנהל במקביל מול הלקוחות, הבנקים, בית המשפט, מע"מ, ספקים - "וכמובן מולכם עובדי החברה שכה חשובים לי". אור הוסיפה כי הצוות כבר החל לעבוד על שיקום החברה.

"עובדת ימים כלילות" (חדשות 2)

בצוות שמינתה אור נמצאים דורון אלחנני, מתמחה בהבראת חברות שישמש מנהל ראשי,  רו"ח יזהר קנה, עו"ד בועז וילנסקי, עו"ד דן נובהרי ויועץ התקשורת רונן צור. "יש לשים לב לעובדה שמדובר במספר מהלכים שצריכים להתבצע בו זמנית ועל כן יש לשתף עימם פעולה. אני דורשת מכולם לנהוג בזהירות מרבית ולדווח על כל אירוע חריג ולא לבצע שום פעולה ללא אישור. יש לנו אחריות כבדה ללקוחותינו ולחברה ולכן אני מבקשת ממכם לשמור על זהירות מרבית", הוסיפה אור בפנייה לעובדים.

למרות המצוקה התזרימית, אור הביעה ביטחון ביכולתו של הצוות החדש לשקם את החברה: "אני מאחלת לנו בהצלחה במהלך החדש וכולי תקווה ואמונה שנעמוד באתגר ונצליח להתמודד עמו לטובת לקוחות החברה. חשוב לי להדגיש שאני פועלת לילות כימים ללא שינה על מנת לנצח את האתגר הגדול הזה ואין לי ספק שנצליח. אני קוראת לכולם לשנס מותניים, לשתף פעולה ולעזור בימים אלה למען כולנו. רק עבודת צוות תנצח במקרה הזה".