חברת הנדל"ן שבכיריה נעצרו: "הכול כרגיל"

בחברה שבראשה עומדת יזמית הנדל"ן המוכרת החשודה בעברות מס בהיקף של מיליונים מנסים לשדר שכלום לא השתנה. הנציגה עמה דיברנו התעקשה להיצמד למסר: "החברה עובדת כרגיל" וחזרה עליו שוב ושוב. זאת, למרות שאתמול דווח כי היזמית וסמנכ"ל הכספים נעצרו ונחקרו במשך שעות ארוכות

חקירות? חשבוניות פיקטיביות? "העלמת עסקאות"? בחברת הנדל"ן המוכרת שבכיריה נעצרו ונחקרו אתמול, מתעקשים היום (רביעי) שכלום לא השתנה ואומרים ללקוחות כי "הכול כרגיל".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

נציגת החברה עמה דיברנו בטלפון סירבה לומר דבר בנוגע לחשדות נגד בכיריה וחזרה כל הזמן על אותן שלוש מילים: "החברה עובדת כרגיל", לאחר שנשאלה האם צפויים עיכובים בפרויקטים של החברה והאם ניתן ליצור קשר ולהיפגש עם נציגים בנוגע לדירות שנבנות.

אתמול נעצרה יזמית הנדל"ן המוכרת בחשד להעלמת מס בשווי עשרות מיליוני שקלים. מוקדם יותר נעצר ונחקר גם סמנכ"ל הכספים באותה קבוצת נדל"ן, בחשד כי סייע להעלים עסקאות בשווי עשרות מיליוני שקלים והוציא חשבוניות כוזבות.

חקירה סמויה של חצי שנה

ליזמית הידועה יש כמה חברות ועל פי החשד הן הוציאו חשבוניות פיקטיביות, כלומר לא העבירו העתקים לרשות המסים כך שבפועל לא שולם מס על מלוא ההכנסות של החברה. ברשות המסים חושדים שמדובר בהכנסות של עשרות מיליוני שקלים שלא דווח עליהן.

יזמית הנדלן נחקרה במשך שעות ארוכות ושוחררה למעצר בית של 15 ימים. במהלך הדיון בבית המשפט היא פרצה בבכי והכחישה את כל החשדות המיוחסים לה. איש הכספים, האחראי בין היתר על נושא הדיווח לרשות המסים, נעצר לאחר חקירה סמויה שנערכה במשך כחצי שנה ושוחרר על-ידי השופט למעצר בית תמורת ערבויות.

מחברת הנדל"ן נמסר בתגובה: "החברה נתבקשה לאחרונה על ידי רשויות המיסים להעביר הבהרות בנושאים אזרחיים. חשוב להדגיש כי החברה פועלת על פי חוק ובהתאם לחוות דעת מקצועיות. החברה משתפת פעולה לכל אורך הדרך עם רשויות החוק ומעבר לכך אין אנו יכולים להגיב".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv

לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם