השר כחלון ומיכאל גולן נפגשו שוב בפגישה שלא תועדה ביומן

בתחילת החודש נחשף יומן הפגישות של כחלון ששפך אור על סדר היום והעדיפויות של השר. אחד השמות ביומן היה מייקל בוקובזה, שמוכר יותר בשם מיכאל גולן - הבעלים של חברת גולן טלקום. כעת מתברר שהשניים נפגשו שוב כחצי שנה לאחר הפגישה המתועדת, אלא שהפעם לא היה כל תיעוד

מדוע גולן וכחלון נפגשו שוב?

לפני שבועיים וחצי התפרסם יומן הפגישות של שר האוצר משה כחלון, מה שסיפק הצצה נדירה לסדר יומו של השר ולאנשים איתם הוא נפגש. אחת הפגישות של כחלון הייתה עם איש העסקים מייקל בוקבזה, המוכר יותר כ-מיכאל גולן, הבעלים של רשת הסלולר "גולן טלקום". הערב (שלישי) מתברר כי למעט פגישה זו, השניים נפגשו שוב כחצי שנה לאחר מכן - בפגישה שלא תועדה ביומן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פקידי האוצר טוענים כי כחלון נפגש עם גולן בפעם השנייה למשך עשר דקות בלבד ובאופן לא רשמי ולכן הפגישה בין השניים לא נרשמה ביומן. בגולן טלקום סירבו להגיב ושאלת שינוי השם מגולן לבוקבזה גם היא אנותרה ללא תשובה.

הפגישה "האקראית" בין השניים נערכה בצל סערת המיזוג של חברתו של גולן עם ענקית התקשורת "סלקום". בקרוב יצטרך שר הכלכלה, שהוא גם ראש הממשלה נתניהו להכריע האם המיזוג יאושר, כשבמערכת השיקולים שלו גם הריכוזיות הגבוהה בשוק הסלולר.

סופה של רפורמת הסלולר?

למרות שההחלטה על המיזוג האפשרי נתונה בידיו של נתניהו, אין כל ספק שלשר האוצר, שהוא גם מוביל הרפורמה בסוללר תיהיה השפעה מכרעת. לכן הפגישה עם גולן מעלה סימן שאלה גדול אף יותר.