בונוס של 2 מיליון שקל למנכ"ל מגה

בעוד חברת מגה מתקדמת לעבר קריסה, ממשיכים בכיריה למשוך מענקים של מיליוני שקלים לכיסם. רביב ברוקמאייר, מנכ"ל החברה, צפוי לקבל מענק של כשני מיליון שקלים על חצי שנת עבודה בלבד ובכך מצטרף ליו"ר מגה שצפוי להכניס לכיסו יותר מחצי מיליון שקלים

חגיגת הבונוסים נמשכת (עזרי עמרם, חדשות 2)

חגיגת הבונוסים ב"מגה" נמשכת: יומיים לאחר שפורסם לראשונה במהדורה המרכזית של חדשות 2 כי יו"ר מגה, אביגדור קפלן קיבל בונוס של 560 אלף שקלים למרות קריסת הרשת, כעת מתברר שגם מנכ"ל מגה, רביב ברוקמאייר, צפוי לקבל בונוס של 2 מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ברוקמאייר מונה לתפקיד רק בחודש יוני האחרון ובמסגרת ההסכם שנחתם עמו, הובטח לו מענק גם אם מגה תקרוס. למרות שחתם על הסכם לשנתיים, את הבונוס הוא יקבל בגין חצי שנת עבודה בלבד.

המענק הובטח לברוקמאייר כיוון שהסכים לעזוב את תפקידו הקודם כמנכ"ל נעמן ולהחליף את מוטי קרן, מנכ"ל מגה הקודם שפוטר, למרות אי הוודאות שלוותה את התפקיד החדש.

בעוד עתידה של החברה לא ברור וכ-3,500 עובדיה לא יודעים מה יביא המחר, פורסם מוקדם יותר השבוע כי יו"ר החברה אביגדור קפלן ייקבל בונוס של 7 משכורות, יותר מחצי מיליון שקלים. גם דודי ויסמן, היו"ר הקודם של "רבוע כחול", ביקש בונוס של 1.3 מיליון שקל.

ממגה נמסר בתגובה: "תנאי העסקתו של רביב ברוקמאייר נקבעו עם כניסתו לתפקיד כמקובל למנהלים בכירים".