מרוץ נגד הזמן: "מגה" פנתה לספקים

הנהלת החברה ביקשה מכמה מהספקיות לדחות בשבוע את העברת התשלומים בהיקף כולל של כ-50 מיליון שקלים. בהנהלת החברה הוקם "חמ"ל" לקראת מחר, אז צפויה החלטה בדבר תשלום החוב או פנייה לבית המשפט

מרוץ נגד הזמן . "מגה" (חדשות 2)

רשת "מגה" ממשיכה במאמצי ההישרדות: הנהלת הרשת פנתה במהלך היום (חמישי) לספקים השונים בבקשה לדחות בשבוע תשלום של 50 מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנהלת הרשת וחברת האם "רבוע כחול" מנסות להוביל מהלך שיאפשר את הפעלתה של מגה למשך שבוע נוסף. נציגי ההנהלה פנו לספקיה הגדולים של הרשת שהיו אמורים לקבל מחר תשלום שוטף מ"מגה" בהיקף כולל של כל כ-50 מיליון שקלים וביקשה מהם להסכים לדחיית התשלום בשבוע, כך דווח ב"גלובס".

הדחייה המבוקשת נועדה לאפשר ל"מגה" לרכוש סחורה במזומן עבור הרשת ובשבוע הקרוב לנסות ולהגיע להסכם למכירת הרשת במקביל להגעה להסדר חוב נוסף שיאפשר את מכירתה. ב"מגה" הבהירו כי מהלך זה תלוי בקבלת הסכמה מכל הספקים אך לפי שעה היא עדין לא הצליחה לקבל הסכמה כזאת.

במסגרת המגעים למכירת הרשת דווח כי "רבוע כחול" מנהלת מגעים למכירת "מגה" מול קבוצת "סגול", ו"יינות ביתן", אולם בשלב זה נדמה כי המו"מ תקוע. במקביל, בהנהלת "מגה" הוקם מעין חמ"ל בו מתכוננים לקראת מחר, אז תידרש הרשת להעביר את התשלומים לספקים וגם תתקבל החלטה אם לשלמם או לפנות לבית המשפט.