נוחי דנקנר ניצל מהתרסקות מסוק בדרום אמריקה

בשבוע שעבר יצא דנקנר לסיור עסקי מעל הג'ונגלים באחת ממדינות דרום אמריקה עם אנשי עסקים מסין וארה"ב. בשל תקלה טכנית, המסוק בו טסו צנח במהירות מגובה של עשרות מטרים - עד שנתקע בשורת עצים נמוכים ונעצר. בנס, איש מהנוסעים לא נפגע

דנקנר ניצל מהתרסקות מסוק (רויטרס)

איש העסקים נוחי דנקנר ניצל בנס מהתרסקות מסוק בג'ונגלים במדינה בדרום אמריקה במהלך סיור עסקי שערך שם בשבוע שעבר. המסוק בו טס יחד עם כמה אנשי עסקים צנח אל הקרקע במהירות ונעצר בשורת עצים שמנעו פגיעה חזקה יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דנקנר, לשעבר בעל השליטה בקונצרן IDB, יצא עם אנשי עסקים ישראלים, סינים ואמריקנים לסיור עסקי מעל הג'ונגל, כשחברי הקבוצה התחלקו לשלושה מסוקים שונים.

באחד מהם, בו היה דנקנר עם 3 נוסעים נוספים והטייס, אירעה תקלה במנוע והוא החל לצנוח במהירות לעבר הקרקע מגובה עשרות מטרים. למרבה המזל, הטייס הצליח לעצור את הצלילה המפחידה שכיוון את המסוק לשורת עצים נמוכים, שמנעו פגיעה עוצמתית יותר.

הנוסעים ובהם דנקנר הצליחו לחלץ עצמם מכלי הטיס וחולצו מהמקום במסוקים האחרים. אחרי התקרית שב דנקנר ארצה כשהוא בריא ושלם.

מחר צפוי איש העסקים להגיע לבית המשפט שם יחל שלב הדיון והסיכומים בפרשת הרצת המניות שבה הוא מואשם. על פי כתב האישום, דנקנר ואיש העסקים איתי שטרום הריצו את מניות חברת IDB על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה בהנפקתה בבורסה.