תיעוד: קבלת פנים סוערת למנכ"ל הפועלים בבית המשפט

מנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן הותקף מילולית בידי פעילים שקידמו את פניו בבית המשפט, לשם הגיע לצורך דיון בבקשת צו ההרחקה שהגיש נגד עו"ד ברק כהן העומד בראש הקבוצה "באים לבנקאים". המפגינים הטיחו בקינן האשמות וצעקו לעברו "גנב". רק לפני שבוע אישר ביהמ"ש בקשה דומה שהגישה מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח

בית משפט השלום בתל אביב קיים הערב (שלישי) דיון בבקשתו של מנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן להוציא צו הרחקה נגד עו"ד ברק כהן, שעומד בראש הקבוצה "באים לבנקאים", בטענה כי הפעילים מטרידים אותו ואת בני משפחתו זה תקופה ארוכה. בקשתו של קינן הוגשה לבית המשפט שבוע לאחר שזה אישר צו הרחקה דומה עבור מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם הגעתו לבית המשפט זכה קינן לקבלת פנים סוערת מצד פעילי הקבוצה, שהטיחו בו האשמות קשות, קראו לעברו קריאות גנאי ואף כינו אותו "גנב". קינן סירב להתייחס לעלבונות וניסה להיכנס במהירות לאולם הדיונים.

בבקשתו לבית המשפט ציין קינן כי חברי הקבוצה, אשר שמו לעצמם מטרה להטריד את הבנקאים הבכירים במשק במחאה על מה שהם מכנים גזל הציבור, מתנכלים לו ולבני משפחתו בחצי השנה האחרונה וביקש לאסור עליהם להתקרב אליו או ליצור איתו קשר.

רוסק עמינח, ארכיון (חדשות 2)

רק בשבוע שעבר אישר בית המשפט בקשה דומה שהגישה נגד פעילי הקבוצה מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח, לאחר שאלה הפגינו נגדה בבית ספרה של בתה הקטנה. השופטת בדיון דחתה את טענתו של עו"ד כהן כי הפעולות שנקט היו חלק מ"פעולת מחאה אזרחית לגיטימית" והוציאו נגדו צו הרחקה מעמינח ומבני משפחתה למשך 6 חודשים.