רמי לוי התקפל? "לא אעשה עסקים עם קופיז"

בעל רשת "שיווק השקמה" זועם על בעלי "קופיז" בעקבות הפרסום בחדשות 2 Online אודות שיתוף פעולה עסקי. הוא טוען כי לא יחתום על העסקה, אך טיוטת ההסכם ותכתובת מייל מטעם היועץ המשפטי של לוי מראה אחרת. הבוקר עוד אמר: "הנושא נבחן" - והביע תרעומת על ההודעה שיצאה לתקשורת שלא בתיאום עמו

"לא אעשה עם קופיז עסקים". רמי לוי (פלאש 90)

תהיה עסקה? אחרי הפרסום בחדשות 2 Online שלפיו רשת "קופיז" ו"רמי לוי שיווק השיקמה" סיכמו בימים האחרונים על שיתוף פעולה עסקי שבמסגרתו ישלבו כוחות בקידום רשת בתי הקפה וגם יפתחו מרכולים של קופיז שיתחרו עם אלה של קופיקס, הביע רמי לוי פליאה על כך שרשת "קופיז" פרסמה הודעה לעיתונות ללא תיאום עמו. הוא הדגיש כי אכן התקיימו מגעים בנושא ושהוא שוקל רכישת אחוזים מהרשת, אך טרם התקבלה החלטה סופית בעניין. לאחר מכן, הוא החליט שלא "לעשות איתם עסקים" - אחרי שהוציאו זאת לתקשורת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יצוין כי לידי חדשות 2 Online הועברה גם טיוטת ההסכם בין הצדדים ותכתובת מייל שמראה באופן חד-משמעי כי הרכישה קרובה: היועץ המשפטי של "רמי לוי שיווק השקמה" עו"ד ערן מוזס כתב לבעלי "קופיז" כי העסקה צפויה להיחתם כבר בשבוע הבא.

התכנית העסקית שהציגה קופיז כוללת פתיחת כ-200 סניפי קופיז וסופר קופיז (רשת מרכולים, כמו זו של סופר קופיקס) בפריסה ארצית. רמי לוי תספק, כך על פי קופיז, את המוצרים למכירה ברשת הסופרמרקטים העירוניים.

כיום יש לרשת "קופיז" 22 סניפים של בתי קפה שבה מוכרים מוצרים בחמישה שקלים. על פי תנאי העסקה המתגבשת, הנהלת רשת קופיז תעבור לשבת בתוך משרדי רמי לוי שיווק השקמה, שתעמיד לטובת קופיז את משאביה, לרבות מרכזיה המסחריים.

על פי טיוטת ההסכם, הסכום שהיה אמור להיות מועבר לבעלי קופיז הוא 500 אלף שקלים. "250 אלף שקלים וכן ערכן הנקוב של המניות ישולמו למוכרים על ידי הקונה במעמד חתימת הסכם זה, כנגד מסירת שטרי העברת מניות חתומים והודעה חתומה לרשם החברות על העברתן וכל מסמך נחוץ אחר לידי הנאמן כמפורט לעיל", צוין.

"250 אלף שקלים ישולמו למוכרים על ידי הקונה לאחר רישום העברת המניות ברשם החברות". רשת "קופיז", שכבר חתמה על ההסכם, ממתינה כעת לחתימתו הסופית של רמי לוי, אך נראה כעת כי זו מוטלת בספק.

מרשת "קופיז" נמסר בתגובה לידיעה הראשונית: כי "אנחנו מאמינים שלא מספיק להקים סופרמרקט של 5 שקלים למוצר, אלא יש למכור מוצרים באיכות ובכמות היוצרת כדאיות כלכלית לקונה, להבדיל מסתם גימיק. לכן החלטנו לאחד כוחות עם רמי לוי, שכבר הוכיח עצמו בציבור כמי שיכול לספק סחורה איכותית במחיר שווה לכל נפש".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני