מאבק הדואר: אין חבילות בדואר רשום - שביתה בהוצאה לפועל

אחרי שאתמול הצטרפו למאבק עובדי הדואר גם עובדי המכס, נמלי הים ולשכות התעסוקה – היום יחלו עיצומים גם בלשכות ההוצאה לפועל. במסגרת השבתת הלשכות לא תתקיים קבלת קהל ולא יהיה טיפול בתיקים – גם אם דחופים. השיבושים בפעילות הדואר שנמשכים אף הם וגם היום לא תהיה חלוקת דואר רשום ולא ייתנו שירותי דואר לממשלה

משרדי ההוצאה לפועל, ארכיון (פלאש 90)

במקביל לעיצומים ההולכים ומתרחבים בדואר ישראל, מצטרפים היום עובדי לשכות ההוצאה לפועל אל המאבק. במקביל נמשכים העיצומים גם בלשכות התעסוקה, ביחידות המכס ובנמלי הים. אם אתם מחכים לחבילות בדואר רשום - תצטרכו להמשיך לחכות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת השבתת לשכות ההוצאה לפועל, לא תתקיים קבלת קהל בכל רחבי הארץ, לא יינתן מענה טלפוני, יופסקו הליכי גבייה ועיקולים ולא יהיה טיפול בתיקי ההוצאה לפועל, לרבות תיקים דחופים.

במקביל, יימשכו עיצומי עובדי הדואר, במסגרתם לא תהיה חלוקת דואר רשום, לא יהיה הטיפול בשירותי הדואר של משרדי הממשלה, לא יינתנו שירותי דואר דיפלומטי לשגרירויות והנציגויות הזרות בישראל, לא יהיה טיפול במערך הקנסות של מערכת בתי המשפט, משטרת ישראל והרשויות המקומיות. כמו כן, לא יתאפשר עדכון העברת בעלות על רכב בסניפי בנק הדואר ובמשרד התחבורה.

השיבושים נעשים במחאה על כוונת הנהלת הדואר לפטר 1,500 עובדים, בהמשך לסכסוך העבודה שהכריזה ההסתדרות לפני מספר שבועות בגין ההתנהלות החד-צדדית של המדינה בכל הנוגע לרפורמות ושינויים מבניים בדואר.