הצלחה לחברת סייברארק הישראלית בנאסד"ק

חברת אבטחת האינטרנט הישראלית שמגנה על חשיפת מידע רגיש של חברות וארגונים, הונפקה במחיר של 16 דולר למניה – וננעלה עם סיום המסחר במחיר גבוה של 30 דולר למניה בודדת

ארכיון (חדשות 2)

מניית חברת אבטחת המידע הישראלית סייברארק (CyberArk) החלה להיסחר אתמול (רביעי) בבורסת נאסד"ק, ורשמה הצלחה מסחררת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברת אבטחת האינטרנט מפתח תקווה, שהונפקה במחיר של 16 דולר למניה ננעלה בשער של כ-30 דולר - זינוק של כ-87% בערך חברה.

מנכ"ל החברה וממייסדיה, אודי מוקדי, עלה נרגש על הבמה והודה ל-1500 לקוחות שבחרו בסייבר ארק להגן על המידע בארגונים שלהם. הוא פנה לעובדי החברה ואמר: "תודה על התשוקה שלכם לחדשנות, שהביאה אותנו לרגע הזה. חברות אמיתיות לא סתם קורות, הן תוצאה של הרבה עבודה ומוטיבציה לעשות משהו מיוחד, בעיקר בשוק הסייבר, שכל כך הרבה כסף מושקע בו כדי לייצר אבטחה".

סייברארק, שהוקמה לפני 15 שנה, מתמקדת בניטור ונטרול חשבונות מועדפים במערכות מחשוב ארגוניות והגנה מפני חשיפת מידע רגיש של ארגונים וחברות מסחריות. קבלת הרשאת הגישה לחשבונות הארגוניים עליהן מגינה החברה, היא חלק מברירת המחדל ברוב מערכות ההפעלה, ולא מעט מהפריצות שהתבצעו בשנים האחרונות נעשו דרכם.

החברה מתמחה בהגנה מפני איומים מתקדמים ומתקפות סייבר מתוחכמות באמצעות ניהול של חשבונות פריבילגיים (בעלי הרשאה גבוהה) והגנה על נכסי מידע רגיש. בין 1500 לקוחותיה ארגונים מובילים ברחבי העולם ובהם 35% מחברות ה- Fortune 100 ו-17 מתוך 20 הבנקים המובילים בעולם.