מחר: שביתה בת 3 שעות בנתב"ג

ועד עובדי רשות שדות התעופה יקיים מחר שביתת הזדהות עם עובדי הדואר השובתים. במסגרת ההשבתה שתימשך שלוש שעות לא יתאפשרו המראות מטוסים ונוסעים שינחתו בנמל לא יקבלו מזוודות. גורמים ברשות על ההתראה הקצרה: זה יעודד את כל הצדדים למצוא פתרון לעובדי הדואר

השמיים יסגרו שוב. נתב"ג, ארכיון (חדשות 2, עמליה דואק)

שוב, שמיים סגורים: ועד עובדי רשות שדות התעופה בחר להזדהות עם עובדי הדואר המאוימים בפיטורים בדרך של השבתת נתב"ג מחר (חמישי) משעה 11:00 עד 14:00.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על השביתה הודיע בצהריים ועד עובדי רש"ת בראשות יו"ר הוועד פנחס עידן. במסגרת ההשבתה לא יתאפשרו המראות מטוסים, ונוסעים שינחתו בנמל לא יקבלו מזוודות. 

גורמים גורמים ברשות שדות התעופה אמרו כי התראה קצרה כל-כך על שביתה בנתב"ג תעודד את כל הצדדים בסוגיית הדואר להתכנס למציאת פתרון. "לא ייתכן שהמדינה תפטר 1,500 עובדים ותקלוט במקומם עובדים מוחלשים ועובדי קבלן", אמר יו"ר ועד רש"ת, פנחס עידן.

השביתה מתבצעת בתקופה רגישה במיוחד בנמל התעופה. מחר אמורה להימשך הרכבת האווירית לאומן שבאוקראינה, כשאלפי חסידי ברסלב יצאו לחגוג את ראש השנה על קברו של הרב. במקביל, תעשיית התעופה והתיירות רק החלה להתאושש מנזקי מבצע צוק איתן, שפגע אנושות בתעשיית התיירות, והשבתת נמל התעופה תפגע עוד יותר במאמצי המלונאים להחזיר את התיירים לארץ.