אשדוד: יוחזר הכסף שההורים שילמו על הקייטנות

ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי החליט בסיום התייעצות עם גורמי חינוך אחרים בעירייה להחזיר להורים סך של שמונה מיליון שקלים ששולמו עבור קייטנות במהלך החודש האחרון. "עברנו חודש קשה, החלטנו להחזיר את הכסף עוד לפני שהממשלה תעסוק בנושא", אמר ראש העיר

רה"ע אשדוד ד"ר לסרי (חדשות 2)

ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי החליט להחזיר לכל ההורים ששלחו את ילדיהם לקייטנות במהלך הקיץ להחזיר את התשלומים עבורם, עוד לפני החלטת משרד האוצר בנושא. ראש העיר נימק את ההחלטה: "אחרי שדאגו לחוסן הביטחוני, צריך לדאוג גם לחוסן הכלכלי של ההורים. ההחלטה כאן היא פשוטה מאוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההחלטה התקבלה בסיומה של הערכת מצב בעירייה, בה הוחלט כי הילדים פשוט לא נהנו בעקבות המערכה בדרום, ולכן הוחלט להחזיר את הכספים כבר עכשיו לפני שבממשלה יקבלו החלטה בנושא. "התושבים עברו חודש קשה, והתשלומים יועברו בימים הקרובים", נמסר מעיריית אשדוד.

מדובר בסכום כסף גדול שיוחזר לתושבים, בסך של שמונה מיליון שקלים. הוא יכלול גם את הקייטנות החדשות של משרד החינוך, וגם את כל הקייטנות העירוניות האחרות. אשדוד, העיר החמישית בגודלה בישראל, ספגה מטחים ללא הרף במהלך מבצע צוק איתן. אחד מתושביה נפצע קשה כשרקטה ששוגרה מעזה פגעה בתחנת דלק בעיר.