לא פראיירים: עובדי "גולן טלקום" התאגדו

עובדי חברת הסלולר, שקראה לצרכנים "לא להיות פראיירים" והביאה בשורה צרכנית, הפכו לעובדי הסלולר האחרונים שמתאגדים, וכעת יש ועד בכל החברות. ועד הפעולה של העובדים קרא להנהלה: "הזכות שלנו להתארגן ולשמור על הזכויות שלנו הינה זכות בסיסית"

עובדי גולן טלקום מאוגדים (חדשות 2)

במבצע בזק של חטיבת התארגנויות בהסתדרות הלאומית ועובדי גולן טלקום, הצליחו להחתים למעלה משליש מעובדי החברה, והוכרז ועד יציג של העובדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גולן טלקום היא חברת הסלולר האחרונה שעובדיה טרם התאגדו. מדובר בחברה שהביאה לפני כשנה בשורה צרכנית למשתמשי הסלולר בישראל. "אל תהיו פראיירים" קרא בעלי החברה מיכאל גולן לאזרחי ישראל והוביל להוזלה משמעותית במחירים בענף הסלולר.

ועד הפעולה, שפנה להסתדרות הלאומית, קרא להנהלת גולן טלקום: "אל תשכחו, העובדים שלכם לא פראיירים. הזכות שלנו להתארגן ולשמור על הזכויות שלנו הינה זכות בסיסית. אל תבצעו מהלכים חד צדדיים. טובת העובדים, בסופו של יום, היא טובת החברה".

אודי מנור, מנהל חטיבת התארגנויות עובדים בהסתדרות הלאומית , בירך את העובדים. "אני קורא להנהלת החברה להכיר ביציגות ולהיכנס איתנו בהקדם למשא ומתן להסכם קיבוצי", אמר מנור. "בשנה האחרונה חלה פריחה בהתארגנויות עובדים בהסתדרות הלאומית, הארגון מציג אלטרנטיבה הולמת ומקצועית לארגוני עובדים אחרים".