הופסק המסחר במניית חברת "שמן" שבבעלות ג'קי בן זקן

בבורסה לניירות ערך בתל אביב נעצר המסחר במניית החברה שנמצאת בבעלותם של אנשי העסקים אברהם נניקשווילי וג'קי בן זקן, המשמש גם בעליה של קבוצת הכדורגל מ.ס אשדוד. החברה הודיעה כי תפרסם בקרוב הודעת עדכון למשקיעים

המסחר הופסק. ג'קי בן זקן (כפיר ייך, ויקיפדיה)

המסחר במניית חברת "שמן" בבעלותם של אנשי העסקים אברהם נניקשווילי וג'קי בן זקן הופסק היום (ג') בבורסה לניירות ערך בתל אביב. בקרוב צפויה החברה לפרסם דיווח בתגובה לפרסומים שונים אודותיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחום הפעילות של החברה הינו פעילות חיפוש והפקה של נפט וגז טבעי בישראל. המנכ"ל הוא יוסי לוי, ויו"ר הדירקטוריון הוא מיכאל בר-חיים. החברה נסחרת לפי שווי של 19.6 מיליון שקל.

בן זקן, תושב אשדוד, הוא מנהל קבוצת הכדורגל מ.ס. אשדוד שמשחקת בליגת העל והוא חבר בהתאחדות לכדורגל.

במקביל, הבורסה בתל אביב נסחרת היום במגמה מעורבת, בהמתנה לפתיחת שבוע המסחר בוול סטריט, לאחר שאמש לא התקיים מסחר בניו יורק בשל יום הזיכרון האמריקני. הבורסות באסיה נסחרו ברובן במגמה חיובית, והחוזים העתידיים על מדדי וול סטריט מאותתים על עליות שערים. באירופה המגמה מעורבת.

בנק ישראל הותיר אתמול את הריבית במשק על 0.75%, בניגוד לציפיות חלק מהאנליסטים בשוק כי הוועדה המוניטרית תפתיע ותוריד את הריבית. הוועדה המוניטרית ציינה אמנם את ההאטה במשק אך סבורה כי עומק ההאטה עדיין לא ידוע.