יו"ר חדש להסתדרות: אבי ניסנקורן

בתום ההצבעה שהתקיימה בבית ההסתדרות, נבחר יו"ר האגף לאיגוד מקצועי לשמש כיושב הראש ה-14 של ההסתדרות הכללית החדשה. ניסנקורן יחליף בתפקידו את עופר עיני הפורש החל מ-1 ביוני. "נמשיך להגן על זכויות העובדים ולהביא את ההסתדרות להישגים חדשים", אמר היו"ר הנבחר

יו"ר ההסתדרות הנבחר. ניסנקורן (פלאש 90, אורי לנז)

ראש חדש לעובדים בישראל: אבי ניסנקורן, יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, נבחר היום (ג') באופן רשמי לעמוד בראש ההסתדרות הכללית החדשה. ניסנקורן יחליף בתפקידו את עופר עיני, שהודיע בנובמבר האחרון במפתיע על פרישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתום הצבעה שהתקיימה היום בישיבת בית נבחרי ההסתדרות, נבחר לתפקיד עו"ד ניסנקורן, בן 47, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב. לפני שהחל לשמש כיו"ר האגף לאיגוד מקצועי, הוא עמד בראש משרד עורכי דין, מהמובילים בארץ בתחום יחסי העבודה.

לפני כ-15 שנים, ניסנקורן גויס לראשונה להסתדרות כדי להוביל את מחלקת ההסכמים הקיבוציים ולאחר מכן שימש בתור היועץ המשפטי של האגף לאיגוד מקצועי. בתפקידו האחרון, ניסנקורן ניהל משאים ומתנים והוביל הסכמי שכר ארציים והסכמי עבודה לסקטורים רחבים במשק. הוא נשוי ואב לשני ילדים.

פורש ב-1 ביוני. היו"ר היוצא עיני (פלאש 90, מרים אלסטר)


עם בחירתו אמר ניסנקורן: "ההסתדרות היא ביתם של העובדים והגמלאים בישראל ואני כאן כדי לשמור על הבית הזה ולהוביל אותו להישגים חדשים. מתוך אמונה עמוקה בערכי השוויון וצמצום הפערים החברתיים, אני מתחייב כי ההסתדרות תהא מובילת דרך בתחומים אלו". ניסנקורן הודה לעופר עיני על עשייתו הציבורית רבת השנים ועל "תרומתו האדירה להגנה על זכויות עובדים ולקידום העבודה המאורגנת בארץ".