לא רק אייל גולן: הסכמי הממון של הסלבס

אייל גולן וזוגתו רוסלנה רודינה חתמו על הסכם ממון לפני נישואין. הם לא המציאו את הפטנט הזה: מתברר שיותר ויותר זוגות בארץ ובעולם משאירים את המבוכה בצד, וחותמים על הסכמים לפני הנישואים. צפו: מהם השמות והסכומים הגדולים בחוזי הממון בישראל?

לאהבה אין מחיר? זוגות רבים יותר ויותר חותמים על הסכם ממון ביניהם, כדי למנוע מחלוקות משפטיות מכוערות ויקרות במקרה של פרידה. אתמול פורסם כי אייל גולן וזוגתו רוסלנה חתמו ביניהם על הסכם שכזה - מה לרוב הוא כולל?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אין זה סוד שהונו של אייל גולן מוערך בעשרות מיליוני שקלים. לפני חתונתו השנייה, הם חתמו על הסכם ממון שקובע כי במקרה של פרידה גולן יעביר לרודינה תשלום כספי קבוע שיבטיח את ילדם שטרם נולד.

הזוגיות המתוקשרת של המפורסמים תמיד נראית מלאה ברומנטיקה, אך רובם חותמים על הסכם שיקבע מה יהיה עתיד המיליונים שלהם במקרה של פרידה. הסכמי ממון רבים כאלה נחתמים בישראל, והם לרוב נותרים חסויים.

איך מחלקים הון של חצי מיליארד דולר?

ומה קורה בעולם? בשנה שעברה חתמו בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי על הסכם ממון בסכום של 380 מיליון דולר. הזוג, שאינו נשוי, חתם על הסכם של 101 עמודים, הסכם שמבטיח לשמור על ההון של כל אחד מבני הזוג.

מיליונים על גידול הבת. ביונסה (AP)
ג'יי זי וביונסה, שנשואים מזה שש שנים, בעלי הון של חצי מיליארד דולר. בתחילת הדרך השניים חתמו על הסכם שמבטיח לביונסה 10 מיליון דולר ומיליון נוסף על כל שנת נישואים, עד 15 מיליון דולר. חמישה מיליון נוספים יינתנו לזמרת על גידול הבת המשותפת.

קים קרדשיאן וקניה ווסט חתומים גם הם על הסכם כזה, וקרדשיאן תקבל עד 10 מיליון דולר, בהתאם למספר שנות הנישואים. היא גם המוטבת בתעודת הביטוח של ווסט, ששווה לא פחות מ-20 מיליון דולר.