לא רק מרכולים ותקשורת: רמי לוי שוקל לרכוש את אל על

איש העסקים רמי לוי החל לבחון בשבועות האחרונים את האפשרות לרכישת חברת התעופה אל על וכבר נפגש עם נציגי ועד הטייסים. במקביל פנתה חברת "גינדי אחזקות" לממונה על ההגבלים העסקיים בניסיון להשיג את האישורים הדרושים לרכישת החברה. באל על מסרו בתגובה: "גורמים שונים בוחנים את הרכישה אולם טרם התגבשו הסכמות"

ירכוש את אל על? רמי לוי (יוסי זמיר פלאש 90)

המרוץ לרכישת חברת התעופה אל על מתחמם: איש העסקים הירושלמי רמי לוי מצטרף לרשימת המתעניינים, ובשבועות האחרונים החל לבחון את האפשרות לרכוש את החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לוי הוא כיום בעל השליטה ברשת המרכולים "רמי לוי שיווק השקמה" וברשת הסלולרית הווירטואלית "רמי לוי תקשורת". לאחרונה הוא נפגש עם ועד הטייסים של אל על במסגרת בדיקתו לאפשרות הרכישה. את הצעד הזה עשה מכיוון שסוגיית הוועדים בחברת אל על נחשבת הבעייתית ביותר במקרה של רכישה עתידית.

רמי לוי סירב להתייחס לידיעה.

המרוץ לרכישת אל על מתחמם (יונתן בייסקי)

לפני מספר שבועות דווח בחדשות 2 על התעניינות של חברת הנדל"ן "גינדי אחזקות" ברכישת חברת התעופה. כעת עושה החברה צעדים רגולטוריים נוספים בנושא. בחברה יצרו קשר עם הממונה על ההגבלים העסקיים ועם משרד התחבורה בניסיון להשיג את כל האישורים הדרושים לקראת רכישה עתידית.

מחברת אל על נמסר בתגובה: "מעת לעת גורמים שונים בוחנים את האפשרות של רכישת מניות אל על, אולם עם אף אחד מהם לא התגבשו הסכמות".