עובדי "נייר חדרה" הפגינו מול המפעל: "ההנהלה פעלה באופן חד צדדי"

לאחר שהנהלת המפעל הסכימה לקיים משא ומתן עם נציגי העובדים בתיווך ההסתדרות, הפסיקו העובדים את הדיונים מאחר ולטענתם ההנהלה השביתה את המפעל באופן חד צדדי. "אנחנו מוכנים להירתם וההנהלה יודעת זאת, אבל רק לאחר שיפעילו את המפעל", אמרו בוועד העובדים

"ההנהלה פעלה באופן חד צדדי", הפגנת עובדי (אלון שני, חדשות 2)

מאבק עובדי "נייר חדרה" נמשך. כ-200 מעובדי המפעל הפגינו היום (א') סמוך לשעריו, זאת לאחר שפוצץ המשא ומתן בין נציגיהם להנהלה בתיווכה של ההסתדרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נציגי העובדים הלינו על כך שהנהלת המפעל המשיכה בקיום המשא ומתן עמם תוך שנקטה בהשבתה חד צדדית ללא הסכמתם. בשל כך, החליטו בוועד העובדים להפסיק את המגעים המתנהלים בינם לבין הנהלת המפעל.

מנגד, בהנהלת "נייר חדרה" טוענים כי בשבוע האחרון הושגו במסגרת הדיונים הסכמות בין נציגי ההסתדרות לבין ההנהלה, אולם ועד העובדים בחר שלא להופיע לפגישה "המכרעת" כלשון ההנהלה, שתוכננה להתקיים אמש.

"הגענו להסכמות עם ההסתדרות והגענו במוצאי שבת לפגישה בהסתדרות לסיכום סופי, אולם הוועד לא הגיע לפגישה הזו", הסביר צביקה אברמוביץ', סמנכ"ל משאבי אנוש ב"נייר חדרה".

בוועד העובדים לא קיבלו את ההסברים שסיפקו בהנהלת המפעל והחליטו בסופו של דבר להפסיק את המגעים בשל ההשבתה החד צדדית. "אנו דורשים שיפעילו את המפעל לאלתר ואנחנו נחזור לעבוד", הצהיר אדי חננוב, יו"ר ועד העובדים. "אנחנו מוכנים להירתם וההנהלה יודעת זאת, אבל רק לאחר שיפעילו את המפעל", נימק.